Tak w młodości wyglądała Justyna Steczkowska. Bardzo się zmieniła? [FOTO]

Justyna Steczkowska opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie. W momencie, kiedy je wykonano, miała około 20 lat. "Pani wyglądała cudownie, zresztą tak jak teraz" - sypią się komplementy.

fot.AKPA/Podlewski
fot.AKPA/Podlewski

ustyna Steczkowska 30 lat temu

Justyna Steczkowska jest jedną z najbardziej uzdolnionych i popularnych wokalistek w Polsce. Mimo że na scenie jest obecna od lat, skala jej głosu i umiejętności wokalne wciąż mogą szokować nawet najbardziej wymagających krytyków. Artystka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ma pokaźne grono oddanych fanów. Jej profil obserwuje ponad 200 tysięcy internatów, z którymi dzieli się nie tylko swoimi muzycznymi dokonaniami, ale także od czasu do czasu ciekawostkami z życia prywatnego. Teraz opublikowała zdjęcie, które wywołało bardzo duże poruszenie. Fotografia pochodzi sprzed 30 lat! Co zadziwiające, niemal nic się nie zmieniła!

Tak wyglądałam w latach 90”. Pamiętam że miałam na ustach szminkę od koleżanki. Tusz do rzęs i ładnie zrobione paznokcie były poza moim zasięgiem. To były wspaniałe czasy i tęskno mi czasem do nich. A Wam? – napisała w opisie.

Justyna Steczkowska na archiwalnej fotografii

Pod jej wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci z sentymentem wspominają czasy swojej młodości. Nie zabrakło również komplementów i ciepłych słów. Internauci podkreślili, że dla Justyny Steczkowskiej czas stanął w miejscu.

Dokładnie taką Cię pamiętam, kiedy poznałyśmy się, bodaj… w 1993? 1994 roku? Piękna, skromna dziewczyna o magnetycznym spojrzeniu i głosie, który zarazem topił serca i rozwalał ściany. Nic się Justi nie zmieniłaś – napisała Hanna Lis.

Pani wyglądała cudownie, zresztą tak jak teraz
Piękna i zawsze z klasą
Piękna. Piękno kobiety, to nie tylko uroda, ale też mądrość i serce. Pani to wszystko ma. Nasz Anioł chodzący po ziemi - dodali od siebie inni obserwatorzy.  

Eurowizja: Justyna Steczkowska odniosła się do punktacji jurorów. Jedna osoba przyznała jej 0 punktów
Kilka dni temu otrzymaliśmy oficjalną informację, że na Eurowizję w tym roku pojedzie Luna z piosenką "The Tower". W Internecie dostępny jest już cały ranking, który pokazuje głosy jurorów na poszczególne utwory. Do punktacji...

Oceń ten artykuł 0 0