Tak wygląda syn Rihanny. Piosenkarka po raz pierwszy go pokazała! [FOTO]

Rihanna po raz pierwszy pokazała swojego syna. Gwiazda pozowała z nim dla magazynu modowego. Na Instagramie podzieliła się efektami sesji. "Moje idealne dziecko" - czytamy pod jednym z kadrów.

Rihanna została mamą

Plotki o ciąży Rihanny zaczęły krążyć pod koniec 2021 roku. Po kilku miesiącach gwiazda oficjalnie je potwierdziła, pozując z ciążowym brzuszkiem przed paparazzi. Pierwsze dziecko piosenkarki, którego ojcem jest jej partner A$AP Rocky, przyszło na świat w maju ubiegłego roku. Choć według medialnych doniesień było wiadomo, że Barbadoska urodziła syna, to od narodzin skrycie chroniła jego wizerunek. Do dziś nie ujawniła nawet imienia pociechy.

Tak wygląda syn Rihanny

Piosenkarka w końcu zdecydowała się publicznie podzielić się swoim szczęściem, bo ostatnio zapozowała z synem dla magazynu "Vogue". Efektami sesji podzieliła się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 140 milionów osób. Wokalistka na zdjęciach pojawiła się w zupełnie innej odsłonie niż zwykle. W opisie do jednego ze zdjęć w trzech słowach opisała swoją miłość do pociechy.

Moje idealne dziecko ­

– czytamy.

Rihanna po raz kolejny zostanie mamą

Pod koniec ubiegłego tygodnia gwiazda wystąpiła w Super Bowl Halftime Show – przerwie najważniejszego meczu futbolowego w USA, który co roku oglądają miliony widzów. W trakcie kilkunastominutowego koncertu Rihanna często prezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuch, dając całemu światu do zrozumienia, że jest w drugiej ciąży! Później radosną nowinę potwierdził amerykańskim mediom przedstawiciel piosenkarki. Na razie nieznana jest płeć kolejnego dziecka barbadoskiej artystki.

Wiele wskazuje na to, że Rihanna w najbliższym czasie nie wróci do regularnego tworzenia muzyki. Gwiazda od kilku lat skupia się na rozwijaniu swojej marki kosmetycznej, a teraz będzie musiała zająć się wychowaniem nie jednej, a dwóch pociech. Przypomnijmy, że ostatni album artystki ukazał się w 2016 roku.

Joanna Krupa zapozowała z córką. 3-latka oczarowała fanów. "Cudna" [FOTO]
Joanna Krupa pokazała na Instagramie kilka wyjątkowych zdjęć z córką. Mała Asha-Leigh skradła serca fanów. "Cudna" - czytamy w komentarzach pozostawionych pod fotografią.

Oceń ten artykuł 0 0