Tak wyglądała 5-letnia Sylwia Grzeszczak. Wystąpiła w "Od przedszkola do Opola" [WIDEO]

Mimo że od występu Sylwii Grzeszczak w "Idolu" minęło już 18, lat, nagranie wciąż cieszy się dużą popularnością. Artystka pojawiła się w telewizji jednak znaczenie wcześniej. Jako 5-letnia dziewczynka zaśpiewała w "Od przedszkola do Opola". Jak wtedy wyglądała?

Sylwia Grzeszczak w „Idolu”. Zaśpiewała „I will always love you” oraz „Małgośkę”

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej cenionych polskich wokalistek. Mimo lat spędzonych na scenie jej umiejętności wokalne nie przestają zaskakiwać i wciąż budzą podziw. Artystka w programie Kuby Wojewódzkiego udowodniła, że świetnie potrafi zaśpiewać legendarny utwór Withney Houston „I will always love you” nie tylko bez żadnego przygotowania, ale również… z zapaleniem krtani.

Jako 16-latka, w 2005 roku, wykonała ten sam przebój w „Idolu”. Elżbieta Zapendowska miała jednak pewne uwagi do jej występu. Poprosiła ją o zaśpiewanie polskiego utworu. Sylwia Grzeszczak postawiła na „Małgośkę” Maryli Rodowicz, czym ostatecznie przekonała do siebie jury. Jej udział w programie zakończył się jednak na etapie grupowym

Sylwia Grzeszczak w „Od przedszkola do Opola”. „Byle było tak” w wykonaniu 5-latki

Sylwia Grzeszczak swoje zdolności wokalne zaprezentowała jednak znacznie wcześniej. W 1995 roku wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Hit TVP był emitowany przez 12 lat. Na scenie stawały utalentowanie wokalne dzieci, które śpiewały utwory zaproszonego do studia artysty. 5-letnia wówczas Sylwia zmierzyła się z hitem Krzysztofa Krawczyka. Wykonała utwór „Byle było tak”.

Miałam dokładnie 5 lat tutaj. 2 dni przed programem wypadły mi zęby. Nie wiem, czy ze stresu czy nie, ale wypadły i to był jakiś dramat po prostu. Wiedziałam o tym, wiedziałam, że muszę wyjść na scenę – wspominała w programie „Świat się kręci”.

Udział w „Od przedszkola do Opola” Sylwia Grzeszczak wspominała również po tym, jak zdobyła nagrody na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Moi drodzy. Będąc małą dziewczynką wzięłam udział w programie Od Przedszkola do Opola. Nie zdawałam sobie sprawy że nazwa tego programu może stać się faktem. A jednak... 

Liber i Sylwia Grzeszczak rozstali się! Zaskakujące oświadczenie trafiło do sieci
To dopiero informacja! W środę Liber i Sylwia Grzeszczak przekazali na Instagramie, że ich związek należy już do przeszłości. Jak dokładnie brzmi wydane przez nich oświadczenie? Poniżej szczegóły!

Oceń ten artykuł 0 0