"Taniec z Gwiazdami". Kto pożegnał się z show? Zaskakujący werdykt widzów

Czwarty odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł mnóstwo emocji. Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła kolejna para. Kto pożegnał się z programem?

"Taniec z Gwiazdami 13". Za nami czwarty odcinek

Trwa trzynasta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Widzowie znów mieli okazję zobaczyć mnóstwo świetnych występów. Uczestnicy zabrali nas w sentymentalną podróż do swoich domów i po raz pierwszy zmierzyli się ze sobą w tańcach grupowych, które zagwarantowały im dodatkowe punkty. Kto wypadł najlepiej, a kto najsłabiej? Kolejna para musiała pożegnać się z rywalizacją o Kryształową Kulę.

"Taniec z Gwiazdami 13". Wiesław Nowobilski triumfuje na parkiecie

Wiesław Nowobilski przeniósł widzów do rodzinnych Brzegów pod Bukowiną Tatrzańską. Kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" i Janja Lesar zatańczyli walca do utworu Mariah Carey pt. "Hero". Występ pary został nagrodzony gromkimi brawami ze strony widowni. Jurorzy nie kryli zachwytu zaprezentowanym tańcem i nagrodzili parę najwyższą notą w tym odcinku – 36 punktami.

Jest pan ulubieńcem publiczności i wcale się temu nie dziwię. Z odcinka na odcinek tańczy pan coraz lepiej 

– ocenił Andrzej Piaseczny.

Na starym krzaku kwitną róże... u Ciebie zakwitły. Zauważyłem, że zaczynasz się dobrze czuć. To był bardzo ładny walc. Płyniesz pięknie i mam nadzieję, że nie popłyniesz z tego programu

– dodała Iwona Pavlović.

"Taniec z Gwiazdami 13". Michał Mikołajczak z najniższą oceną

Michał Mikołajczak zabrał widzów w podróż do Zelowa w województwie łódzkim. Gwiazdor "Na Wspólnej" i Julia Suryś zatańczyli jive'a do piosenki "Be The One", którą nagrała Dua Lipa. Choć publiczność nagrodziła ich oklaskami, to jury stwierdziło, że na parkiecie nie było fajerwerków. Na tabliczkach pojawiło się tylko 21 punktów – najmniej w czwartym odcinku programu.

Grał pan w "Wyzwoleniu" i tak sobie myślę, że powinien być pan bardziej wyzwolony. Powinien pan odpiąć wrotki, zrobić zamieszanie

– powiedział Piasek.

To była piękna tragedia

– oceniła dobitnie Iwona Pavlović.

"Taniec z Gwiazdami 13". Kto był lepszy w tańcu grupowym?

Po raz pierwszy widzowie zobaczyli zmagania uczestników w tańcu grupowym. Taneczne popisy zaprezentowały dwie drużyny: "Ekipa budowlana WIEŚ-BUT" oraz "Ekipa sprzątająca". Jurorzy uznali, że najlepiej wypadła druga z wymienionych grup. Każda para z tej drużyny mogła dopisać sobie 35 punktów. Nieco gorzej poszło budowlańcom, którzy wywalczyli dla siebie dodatkowe 29 punktów.

"Taniec z Gwiazdami 13". Kolejna para pożegnała się z show

Gdy emocje na parkiecie opadły, Krzysztof Ibisz ogłosił długo wyczekiwany werdykt. Z programem w czwartym odcinku pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. W rywalizacji o Kryształową Kulę zostało już tylko 7 par.

Dziękuję, że mogłam tu być i życzę wszystkim powodzenia

– powiedziała uczestniczka opuszczająca show.

Kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie można zobaczyć w poniedziałek o 20:05 w Polsacie.

Burza po pierwszym odcinku "Rolnik szuka żony". Widzowie wściekli. "Kpicie sobie z nas"
Za nami pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie długo musieli czekać na emisję, bo TVP kilkukrotnie przesuwała datę premiery. To jednak nie koniec zmian w ramówce, a fani programu nie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze