"Taniec z gwiazdami". Ta para wróci do programu!

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami". W związku z tym produkcja przywróciła jedną z par, która odpadła z dalszej rywalizacji o Kryształową Kulę. Na parkiecie znowu zobaczymy Krzysztofa i Sarę!

„Taniec z gwiazdami”. Krzysztof i Sara wracają do programu

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka wracają do „Tańca z gwiazdami”! Taką informację przed chwilą oficjalnie podała produkcja. W mediach społecznościowych został opublikowany wpis, w którym powołano się na zasady regulaminu. Parę będzie można oglądać już w najbliższą niedzielę!

Zgodnie z regulaminem programu do walki o Kryształową Kulę powracają Krzysiek i Sara. Powodzenia i do zobaczenia w niedzielę – przekazano na oficjalnym profilu formatu na Instagramie.

Krzysztof i Sara wracają do „Tańca z gwiazdami”

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka to para, która odpadła w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”. Ta wiadomość wywołała ogrom emocji u fanów programu, którzy nie mogli pogodzić się, że więcej nie zobaczą ich występów na parkiecie. Uczestnicy byli faworytami widzów do zwycięstwa. Duet został przywrócony do dalszej walki o Kryształową Kulę w związku z rezygnacją Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka opublikowała w sieci nagranie, na którym przekazała tę informację. „Królowa życia” podała również powód swojej decyzji. Całą treść oświadczenia możecie przeczytać tutaj:

"Taniec z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska odchodzi z programu. Jest oświadczenie
Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym przekazała, że rezygnuje z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Celebrytka podała też powód swojej decyzji i przeprosiła widzów.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena "Taniec z gwiazdami". Ta para wróci do programu! to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.