The Other Side Of The Sun 2021. Poznaliśmy pełny line-up imprezy w Kołobrzegu!

2 sceny, 24 artystów i wyjątkowe przeżycia – to przygotowali dla nas organizatorzy festiwalu Sunrise Festival w zamian za odwołanie w tym roku imprezy! The Other Side Of The Sun 2021 odbędzie się w drugiej połowie lipca na lotnisku Podczele w Kołobrzegu! Włodarze imprezy odsłonili karty! Wiemy już, kto wystąpi na TOSOTS 2021!

The Other Side Of The Sun 2021 – kiedy?

The Other Side Of The Sun, po dwóch latach nieobecności imprez, znów pobudzi do życia Kołobrzeg! Wyjątkowa muzyczna impreza została zorganizowana w zamian za odwołany po raz kolejny ze względu na pandemię Sunrise Festival. Wydarzenie zostało dostosowane do obecnych przepisów epidemicznych.

The Other Side Of The Sun 2021 odbędzie się od 23 do 25 lipca w Kołobrzegu. Miejscem imprezy będzie lotnisko w Podczelu. Bilety na to gorące wydarzenie można kupić w oficjalnej bileterii imprezy

The Other Side Of The Sun 2021 – kto wystąpi?

Organizatorzy festiwalu The Other Side Of The Sun odsłonili karty! Wiemy, że w kołobrzegu wystapi 24 znakomitych artystów muzyki elektronicznej. Kołobrzeg znów wypełni się klubową muzyką w najlepszej odsłonie!

Gośćmi The Other Side Of The Sun 2021 będą m.in:

Gromee

 

neeVald

 

DJ Kris

DJ Kuba & Neitan

 

Keanu Silva

 

 

PEŁNY LINE-UP THE OTHER SIDE OF THE SUN 2021

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sunrise Festival (@sunrisefestivalpl)

Widzimy się w Kołobrzegu?

Sunrise Festival 2021 nie odbędzie się. Organizatorzy przekazali ważne informacje. Co z biletami? Nowa data imprezy
Mamy smutną informację dla fanów święta muzyki elektronicznej w Kołobrzegu. Wczoraj wieczorem MDT Agency, organizator wydarzenia, poinformowała o odwołaniu tegorocznej edycji Sunrise Festival. Organizatorzy...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena The Other Side Of The Sun 2021. Poznaliśmy pełny line-up imprezy w Kołobrzegu! to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze