"The Voice of Poland". Czegoś takiego jeszcze nie było! Trenerzy w szoku [WIDEO]

W kolejnym odcinku "The Voice of Poland" dojdzie do zaciętej walki o uczestnika. Tomson i Baron zostaną zablokowani przez wszystkich trenerów. To będzie pierwsza taka sytuacja w historii programu!

"The Voice of Poland 13". Trwają przesłuchania w ciemno

Trwają przesłuchania w ciemno do trzynastej edycji "The Voice of Poland". Swoje drużyny kompletują: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron oraz Lanberry. Walka o uczestników staje się coraz bardziej zacięta. W kolejnym odcinku muzycznego show Tomson i Baron będą "ofiarami" zmasowanego ataku ze strony pozostałych trenerów. Czegoś takiego widzowie jeszcze nie widzieli!

"The Voice of Poland 13". Potrójna blokada Tomsona i Barona

Jeden z aspirujących wokalistów zachwyci trenerów do tego stopnia, że w ruch pójdzie blokada. To specjalny przycisk umieszczony w fotelu jurorskim, dzięki któremu można wyeliminować innego trenera z walki o uczestnika. Po zakończeniu występu Justyna Steczkowska ujawni, że zablokowała Tomsona i Barona.

Justyna, ty nas zablokowałaś?

– zapytał Baron.

Usłyszałam pierwsze dźwięki gościa. Myślę "na pewno pójdzie do chłopaków, nie może tak być"

– powiedziała wokalistka.

Okazuje się, że nie tylko ona chciała pozbyć się konkurencji. Guzik z imionami trenerskiego duetu wcisnęli także Lanberry i Marek Piekarczyk. Tym samym po raz pierwszy w historii "The Voice of Poland" zastosowano potrójną blokadę.

Jak się nas wszyscy boją! Wszyscy się boją dwugłowego wilka

– skomentowali Tomson i Baron.

Zgodnie z regulaminem show trenera może zablokować tylko jedna osoba. Dlatego swoją blokadę zużyła tylko Justyna, która jako pierwsza wcisnęła przycisk z ich imionami.

"The Voice of Poland 13". Gdzie i kiedy oglądać?

Kto zrobił tak imponujące wrażenie na trenerach? Tego dowiemy się już w sobotę o 20:00 na antenie TVP2. W tym tygodniu widzowie zobaczą przesłuchania osób z województwa śląskiego, warmińsko-mazurskiego i małopolskiego. Oglądacie "The Voice of Poland"?

Zadziwiające zmiany w emisji "The Voice of Poland". Tego nikt się nie spodziewał
Fani programu "The Voice of Poland" muszą przygotować się na zmiany. Muzyczny show z Justyną Steczkowską, Lanberry, Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem nie będzie nadawany jak dotychczas. Szykuje się...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "The Voice of Poland". Czegoś takiego jeszcze nie było! Trenerzy w szoku [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.