To naprawdę wydarzyło się w "M jak Miłość"! Te momenty zapisały się w pamięci widzów [WIDEO]

"M jak Miłość" bawi i wzrusza już od 21. lat! Przez ten czas w produkcji wydarzyło się naprawdę sporo, a pewne momenty mocno zapisały się na kartach serialowej historii. Poniżej kilka najważniejszych zwrotów akcji!

Pierwszy odcinek „M jak Miłość”

Co dalej z „M jak Miłość”? To pytanie od czasu do czasu pojawia się w kolorowych mediach, ale widzowie niezmiennie mogą czuć się pewnie i spokojnie – hit TVP wciąż pozostaje liderem oglądalności, a w nowych odcinkach sporo się wydarzy! Już wiadomo, że w nadchodzących epizodach dojdzie m.in. do tragicznego wypadku, w którym życie straci dwoje lubianych bohaterów…

"M jak miłość". Tragiczna śmierć głównych bohaterów. Para lubianych aktorów odchodzi z serialu!
Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska mają zniknąć z "M jak miłość". Według doniesień jednego z portali grane przez nich postaci pożegnają się z życiem, zatem na powrót nie ma co liczyć... W jaki sposób zostaną uśmierceni serialowi Lisieccy?

Podczas gdy jedni myślą o tym, co wydarzy się w „M jak Miłość”, inni wracają pamięcią do początku serialu. 4 listopada mija 21 lat od momentu, gdy „Emka” po raz pierwszy pojawiła się w TV! Oznacza to, że produkcja Telewizji Polskiej przedstawiająca losy rodu Mostowiaków i ich najbliższych już od ponad dwóch dekad bawi i wzrusza publiczność.

„M jak Miłość”. Co wydarzyło się w serialu? Jak wyglądała pierwsza scena pierwszego odcinka?

Co wydarzyło się w pierwszym odcinku: „M jak Miłość”? W premierowej odsłonie serialu poznaliśmy głównych bohaterów: Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) świętowali 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji do rodzinnego domu w Grabinie przyjechały dzieci Mostowiaków: Maria (Małgorzata Pieńkowska), Marta (Dominika Ostałowska), Marek (Kacper Kuszewski) oraz Małgosia (Joanna Koroniewska). W szczególności Lucjana trapi obecność jedynego syna, który – zdaniem nestora rodu – sprowadzi na rodzinę kolejne kłopoty… W Internecie znaleźć można pierwszą scenę z pierwszego odcinka – wideo poniżej!

W „M jak Miłość” przez lata wydarzyło się naprawdę sporo. W pamięci widzów mocno wpisało się m.in. odejście Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej Hanki. „Śmierć w kartonach” mimo upływu lat wciąż wzbudza sporo emocji!

Smutnym wydarzeniem była śmierć Witolda Pyrkosza, który od pierwszego odcinka wcielał się w postać Lucjana. Produkcja wzruszająco pożegnała wybitnego aktora, także w serialowej rzeczywistości…

Według widzów niezwykle wzruszającym momentem były również narodziny Szymka – syna Marcina (Mikołaj Roznerski) i Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Radosny moment przeplótł się z odejściem mamy chłopca.

Sporo łez padło także podczas nieoczekiwanej śmierci Tomka Chodakowskiego. Mężczyzna został postrzelony, a jego życia nie udało się uratować. Pozostawił pogrążoną w smutku Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) oraz dzieci.

Oczywiście to tylko z mnóstwa emocjonujących momentów, jakie pojawiły się w „M jak Miłość” na przestrzeni dwudziestu jeden lat. A Wam, który najmocniej zapadł w pamięć?

Adriana Kalska wrzuciła do sieci fotkę z ukochanym. Na zdjęciu z Roznerskim pojawiły się też dzieci! "Cudowna rodzinka"
Adriana Kalska pokazała nowe zdjęcie z partnerem. Obok Mikołaja Roznerskiego w kadrze znalazły się także... dzieci! "Cudowna rodzinka" - można przeczytać w komentarzach.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze