To on będzie partnerem Roksany Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Jest oficjalne potwierdzenie!

W najnowszej edycji show "Taniec z gwiazdami" pojawi się wokalistka Roksana Węgiel. W Internecie wiele osób snuło spekulacje, kto zostanie jej partnerem, jednak nie były to potwierdzone informacje. Teraz produkcja oficjalnie podała nazwisko tancerza!

Roksana Węgiel – „Taniec z gwiazdami”

Wielkimi krokami zbliża się nowa edycja „Tańca z gwiazdami”. W tym sezonie wśród celebrytów, którzy spróbują swoich sił na parkiecie, będą między innymi: Maciej Musiał, Maffashion, Kamil Baleja, „Królowa życia” Dagmara Kaźmierska czy Roksana Węgiel.

Na Instagramie Roxie mogliśmy zobaczyć, że celebrytka rozpoczęła treningi – wokalistka ma już taneczne doświadczenie, ponieważ wystąpiła wcześniej w show „Dance Dance Dance”. Piosenkarka od jakiegoś czasu intensywnie ćwiczy na sali, jednak do tej pory nie mieliśmy pewności, kto zostanie jej partnerem w programie telewizyjnym. Wiele mówiło się, że będzie to Michał Kassin. Teraz wszystko stało się jasne!

Z kim zatańczy Roxie?

W poniedziałkowy wieczór w mediach pojawiła się oficjalna informacja, że obok Roksany na parkiecie zobaczymy debiutującego w show Michała Kassina. Mężczyzna jest zawodowym tancerzem z najwyższą klasą „S” oraz choreografem. Spełnia się w Teatrze Muzycznym, a także studiach tańca. Pojawił się także w teledysku do piosenki Sanah „Marcepan”.

U boku @roxie_wegiel w #TzG zobaczycie @michalkassin. Zwycięzcę otwartych Mistrzostw Polski oraz wielu prestiżowych turniejów w Polsce i za granicą!
Michała możecie także zobaczyć w musicalach w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz w teledyskach znanych artystów – przekazała produkcja na Instagramie.

Będziecie kibicować parze?

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena To on będzie partnerem Roksany Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Jest oficjalne potwierdzenie! to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.