To on wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Hania Żudziewicz bardzo chciałaby z nim zatańczyć!

Hania Żudziewicz w jednym z wywiadów odpowiedziała na pytanie, z kim chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Tancerka wskazała jedną ze znanych osób, z którą chętnie zawalczyłaby o Kryształową Kulę. Wie jednak, że to niemożliwe.

fot. AKPA
fot. AKPA

15. edycja „Tańca z gwiazdami”. Kto wystąpi?

W trakcie finału 14. edycji „Tańca z gwiazdami” padło zapewnienie, że będzie 15. sezon tanecznego show. Kto w nim wystąpi? Na ten moment można jedynie się tego domyślać. Takie pytanie od jakiegoś czasu kierowane jest w stronę osób związanych z produkcją. Odpowiedziała na nie między innymi Iwona Pavlović. Kogo wytypowała? Możecie o tym przeczytać w poniższym artykule:

Dawid Podsiadło i Ralph Kamiński w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Zaskakująca wypowiedź Pavlović
14. edycja "Tańca z gwiazdami" dobiegła już końca. Tuż po ogłoszeniu zwycięzców Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz przekazali, że będzie 15. edycja "TzG". Kto w niej wystąpi? Na to pytanie odpowiedziała Iwona Pavlović!

„Taniec z gwiazdami”. Z kim chciałaby zatańczyć Hania Żudziewicz?

Kto według Hani Żudziewicz zatańczy w kolejnych edycjach „Tańca z gwiazdami”? Tancerka jest przekonana, że na parkiecie ponownie zaprezentują się bardzo znane osoby. Nie wie, kogo dokładnie można się spodziewać na liście uczestników, jednak liczy na to, że 15. sezon będzie równie ciekawy jak poprzedni.

Jest jeszcze tyle ciekawych osób, które mogłyby przyjść do programu i wydaje mi się, że ta edycja, która będzie, też będzie taka gwiazdorska i ciekawa. (…) Nie wiem, kto będzie, bo takie słuchy mnie nie dochodzą, ale z tego, co sobie myślę, kto mógłby jeszcze przyjść, to może być naprawdę fajna edycja – mówiła w rozmowie z Party.

Zapytana o to, z kim chciałaby zatańczyć, odpowiedziała, że marzy jej się para z Robertem Makłowiczem. Wie jednak, że to niemożliwe ze względu na sporą różnicę w ich wzroście.

Jest kilka ciekawych osób, z którymi bym chciała zatańczyć. (…) Z panem Robertem Makłowiczem niestety wzrostowo się nie uda. Z nim bym bardzo chciała zatańczyć. Jeszcze coś by może ugotował? To by była wspaniała para – powiedziała.

Oceń ten artykuł 0 2