Trudne chwile w "M jak miłość". Śmierć lubianej postaci wstrząśnie pozostałymi bohaterami

W "M jak miłość" nastanie czas żałoby. Nowe odcinki upłyną bowiem pod znakiem wzruszającego pożegnania. Bohaterowie serialu będą bowiem musieli zmierzyć się z bolesną stratą...

„M jak miłość”. Śmierć w serialu

„M jak miłość” to serial uwielbiany przez widzów. Nowe odcinki można śledzić w TVP2 w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. Powtórki z kolei są dostępne online – na platformie vod.tvp.pl. Aktorzy występujący w „Emce” należą do serialowej rodziny, dlatego każda śmierć jest bardzo bolesnym przeżyciem zarówno dla pozostałych członków obsady, jak i dla widzów. W ostatnim czasie fani „Mjm” żegnali m.in. Andrzeja Precigsa oraz Macieja Damięckiego. Odbiorcy byli już świadkami poruszających scen, w których Kinga (Katarzyna Cichopek) dowiedziała się o odejściu swojego ojca.

"M jak miłość" żegna zmarłego aktora. Opublikowano scenę przedpremierową
Nowy odcinek "M jak miłość" będzie pełen emocji. Bohaterowie dowiedzą się o śmierci jednej z postaci. Produkcja serialu zapowiedziała wspomniany epizod, publikując w mediach społecznościowych przedpremierowo poruszający...

Teraz bohaterowie „M jak miłość” będą musieli zmierzyć się z kolejną stratą. Jak podaje serwis: „superseriale.se”, niebawem Grabina pogrąży się w żałobie po tym, jak mieszkańcy dowiedzą się o śmierci lubianego księdza proboszcza (w tej roli właśnie Maciej Damięcki).

Maciej Damięcki jako proboszcz w „M jak miłość”

Maciej Damięcki zmarł 17 listopada 2023 roku w wieku 79 lat. Na swoim koncie miał wiele filmowych oraz serialowych ról. Publiczność zapamiętała go z wystąpień w takich produkcjach, jak m.in.: „Chłopi”, „Stawka większa niż życie”, „Rozmowy kontrolowane”, „Plebania”, „Bulionerzy”. W „M jak miłość” grał od 2001 roku. Był nie tylko proboszczem parafii w Grabinie, ale też serdecznym przyjacielem Barbary (Teresa Lipowska). To właśnie seniorka rodu Mostowiaków bardzo przeżyje odejście mężczyzny…

Nowe odcinki „M jak miłość”

Według wspomnianego źródła smutna wiadomość o śmierci duchownego pojawi się w 1801. odcinku „M jak miłość”, który widzowie zobaczą w poniedziałek – 29 kwietnia. W ręce Barbary Mostowiak trafi cenna pamiątka po zmarłym. Ksiądz Grzegorz (Paweł Janyst) wręczy jej bowiem modlitewnik należący do proboszcza. W trudnych chwilach seniorkę będą wspierać także bliscy. Będzie wam brakować tej postaci w serialu?

Roznerski wymownie o relacji z Kalską. Co łączy aktora z Michaliną Sosną?
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska i Michalina Sosna grają w "M jak miłoś"”. Jakie relacje przystojny aktor ma z koleżankami z planu prywatnie? Co nieco zdradził w jednym z wywiadów!

Oceń ten artykuł 6 6

Ogólna ocena Trudne chwile w "M jak miłość". Śmierć lubianej postaci wstrząśnie pozostałymi bohaterami to: 50% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.