Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" chciałaby już odpaść z programu? Podała powód

W "Tańcu z gwiazdami" jedną z uczestniczek jest Dagmara Kaźmierska. "Królowa życia" wyznała ostatnio pewien sekret. Cieszyłaby się, gdyby odpadła już z programu?

Podlewski/AKPA
Podlewski/AKPA

Dagmara Kaźmierska chce odejść z programu?

Nagrywki do „Tańca z gwiazdami” wiążą się też z tym, że „Królowa życia” musi mieszkać w tym czasie w Warszawie. W rozmowie z portalem „Jastrząb Post” przyznała, że poczuje ulgę, gdy odpadnie. Powodem jest właśnie stolica. Nie czuje się tam dobrze i chętnie wróciłaby już do rodzinnego miasta.

Ja nie lubię tego miasta. To jest piękne miasto, mam tu przyjaciół. Ale tu brakuje mi czasu. Chodzę spać o 4 nad ranem, ale ja lubię być u siebie. Tu nie ma nic z mojego domu, teraz sobie przywiozłam pościel. [...] Tu mam piękny apartament, ale tu nie ma nic mojego. Brakuje mi domu i źle się tu czuję. Jak odpadnę, to będzie ulga, bo wrócę do siebie.

Dagmara Kaźmierska tańczy z Marcinem Hakielem

Umiejętności Dagmary Kaźmierskiej oraz reszty uczestników ocenia jury w składzie: Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak. Celebrytka tańczy w parze z Marcinem Hakielem, który wygrał Kryształową Kulę z Katarzyną Cichopek w drugiej edycji programu.

Iwona Pavlović nie daje taryf ulgowych

„Królowa życia” ma pewne utrudnienia w tańcu, które związane są z wypadkiem sprzed lat. Mimo to gwiazda nie może liczyć na taryfę ulgową. Jakiś czas temu Iwona Pavlović powiedziała portalowi „Jastrząb Post”, że Dagmara Kaźmierska ma jedną „świetną cechę”. 

Potrafi ukrywać wszystko, co jest złe. Rzeczywiście przed programem pokazała mi swoje nogi, ale od razu zaznaczyła, że pokazuje mi je, nie po to, żebym traktowała ją łaskawie, tylko po to, żebym zobaczyła co ona z nimi ma. I powiem szczerze, że jako kobiecie aż mi się serce ścisnęło, bo jej nogi rzeczywiście są w takim stanie, w jakim są.


Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Szykuje się przerwa w emisji show?
Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Fani show doskonale znają odpowiedź na to pytanie! W najbliższą niedzielę bowiem telewizyjni nadawcy mogą wprowadzać zmiany w emisji. Czy taki ruch...

Oceń ten artykuł 16 20

Ogólna ocena Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" chciałaby już odpaść z programu? Podała powód to: 44% / 100%, uzyskana z: 36 głosów.