Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" podzielił widzów. Nadawca komentuje

Nowy odcinek programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" już w najbliższą niedzielę! Tymczasem wśród widzów rozgorzała gorąca dyskusja na temat udziału Dagmary Kaźmierskiej w show. Jak skomentował to nadawca?

„Taniec z gwiazdami 14” w TV. Nowy odcinek w niedzielę 14.04.2024 w telewizji Polsat. Kto odpadł w poprzednim epizodzie?

Nowy odcinek programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami! Kolejny epizod widzowie telewizji Polsat zobaczą w niedzielę – 14 kwietnia – o godz. 20:00. Kto tym razem odpadnie z show? Aktualnie w rywalizacji o ”kryształową kulę” biorą udział następujące pary:

  • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka,
  • Roksana Węgiel i Michał Kassin,
  • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke,
  • Julia Kuczyńska (Maffashion) i Michał Danilczuk,
  • Maciej Musiał i Daria Syta,
  • Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel.

Kto odpadł w poprzednim epizodzie? Wyniki głosowania nie były pomyślne dla Aleksandra Mackiewicza i Izabeli Skierskiej. To właśnie oni musieli pożegnać się z show, co zostało szeroko skomentowane w sieci. Zdaniem niektórych widzów taneczny duet nie zasłużył bowiem na taki werdykt, a z „TzG” już dawno powinna odpaść znana z „Królowych życia” Kaźmierska. Jak na takie poruszenie zareagowała produkcja? W mediach znaleźć można oświadczenie w tej sprawie.

Komentarz w sprawie „Tańca z gwiazdami”

Portal „Jastrząb post” opublikował odpowiedź nadesłaną przez Annę Rzążewską, managerkę do spraw promocji we wspomnianej stacji:

W odpowiedzi na liczne komentarze w mediach społecznościowych Polsat postanowił przypomnieć zasady awansu uczestników „Tańca z gwiazdami” do kolejnych odcinków. W programie pozostały już tylko pary od początku bardzo wysoko oceniane przez jury i para numer 8, której dotąd nie udało się jeszcze przekroczyć pułapu 23 punktów. Mimo to Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem przechodzą do kolejnych odcinków. Jak to możliwe? Przypominamy zasady, według których liczone są głosy w programie. Zgodnie z regulaminem programu o awansie do następnego odcinka decydują w równym stopniu noty jurorów przyznawane oraz głosowanie widzów-poprzez sms-y i w aplikacji programu.

Jak więc dzielą się głosy jury i widzów?

(…) W najbliższym odcinku występuje 6 par. Ta, która za swój taniec otrzyma od jurorów najwyższe noty, dostanie 6 tak zwanych punktów jurorskich. Ta, która otrzyma noty najniższe, dostanie tylko 1 punkt jurorski. Dokładnie tak samo jest z sms-ami i głosowaniem widzów w aplikacji (…).

Której parze w „TzG” kibicujecie najbardziej?

"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak podsumował występy Dagmary Kaźmierskiej
Dagmara Kaźmierska jest jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami", które zatańczą w siódmym odcinku programu. Część widzów uważa, że to niesprawiedliwe w stosunku do innych par. Jak Rafał Maserak ocenił jej umiejętności na...

Oceń ten artykuł 3 4

Ogólna ocena Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" podzielił widzów. Nadawca komentuje to: 42% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.