Ujawniono kolejną uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami 13"! Widzowie już trzymają kciuki

Polsat odsłonił karty i ujawnił nazwisko kolejnej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie zatańczy aktorka znana z filmu "365 dni". Internauci już trzymają za nią kciuki!

"Taniec z Gwiazdami". Nadchodzi trzynasta edycja!

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już wkrótce wróci na antenę! Wszystko wskazuje na to, że trzynasta edycja tanecznego show będzie naprawdę gorąca. Polsat od kilku tygodni ujawnia celebrytów, którzy zaprezentują się na parkiecie, a każde kolejne ogłaszane nazwiska przynoszą coraz więcej emocji. Kto będzie szlifować swoje taneczne umiejętności pod okiem kamer i jurorów? Wiemy już, że na pewno będą to:

  • Krzysztof Rutkowski,
  • Ilona Krawczyńska,
  • Maja Włoszczowska,
  • Łukasz Płoszajski,
  • Jacek Jelonek (w parze jednopłciowej),
  • Wiesław Nowobilski,
  • Agnieszka Litwin
  • i Michał Mikołajczak.

"Taniec z Gwiazdami 13". Na parkiecie pojawi się znana aktorka!

Producenci "Tańca z Gwiazdami" nie przestają zaskakiwać! Tym razem na oficjalnym profilu na Instagramie ogłoszono, że kolejną uczestniczką trzynastej odsłony show będzie... Natalia Janoszek! To aktorka, którą możecie znać z roli Karoliny w filmie "365 dni". 32-latka jest też pierwszą Polką dwukrotnie nagrodzoną indyjską nagrodą filmową JIFFA. Prywatnie lubi sporty ekstremalne, więc możemy spodziewać się, że na parkiecie nie zabraknie emocji. Co na ten temat sądzą internauci? Wielu z nich wróży jej sukces w "TzG"!

Już myślałam, że nie będzie nikogo, dla kogo bym oglądała tę edycję, ale tu niespodzianka! Trzymam kciuki i na pewno w takim razie będę oglądać

Gratulacje Natalka!

Powodzenia

I to jest prawdziwa gwiazda! Brawo

W końcu pojawiła się międzynarodowa gwiazda! [...] Czas teraz podbić polski parkiet!

– piszą użytkownicy sieci.

"Taniec z Gwiazdami 13". Gdzie i kiedy oglądać?

Trzynasta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" pojawi się na antenie Polsatu już jesienią tego roku. Niedawno stacja ujawniła, że show zagości w poniedziałkowej ramówce. Prawdopodobnie nie zmieni się też godzina emisji. Przypomnijmy, że dwunastą odsłonę "Tańca z Gwiazdami" można było oglądać w poniedziałki o 20:05. Będziecie śledzić taneczne występy celebrytów?

Anna Mucha eksponuje dekolt w czerwonym biustonoszu. Fani: "Perfekcyjna" [FOTO]
"Stay tuned [pol. Bądźcie czujni]" - podkreśla w opisie artystka. Anna Mucha zaprezentowała się w niezwykle zmysłowym wydaniu. Fotografie w domowym zaciszu spotkały się z ogromną aprobatą ze strony...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze