"Ustawka" w "Tańcu z gwiazdami"? Gorąco po ogłoszeniu decyzji Dagmary Kaźmierskiej

"Taniec z gwiazdami" wzbudza sporo emocji. Po tym, jak Dagmara Kaźmierska ogłosiła, że odchodzi z show, produkcja poinformowała o przywróceniu jednej z par, która wcześniej odpadła z show. W komentarzach pojawiły się wpisy o "ustawce"...

„Taniec z gwiazdami 14”. Dagmara Kaźmierska rezygnuje z programu

Dagmara Kaźmierska odchodzi z programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – ta wiadomość wczoraj obiegła mediów, wywołując mnóstwo emocji wśród widzów. Dlaczego uczestniczka show TTV pt.: „Królowe życia” zrezygnowała z dalszego udziału show? Odpowiedzi udzieliła sama zainteresowana, która zamieściła specjalny komentarz w tej sprawie. Okazało się, że powodem są problemy zdrowotne Kaźmierskiej, która dziś zmaga się m.in. z pękniętym żebrem:

Przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z „Taniec z gwiazdami”. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem (…). Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady.

Niedługo później telewizja Polsat oficjalnie ogłosiła, że – zgodnie z regulaminem – w nowym odcinku miejsce Dagmary Kaźmierskiej i jej tanecznego partnera: Marcina Hakiela zajmie para, która wcześniej odpadła z show. To Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.

Zgodnie z regulaminem programu do walki o Kryształową Kulę powracają Krzysiek i Sara. Powodzenia i do zobaczenia w niedzielę.

Również i ten komunikat  został szeroko skomentowany przez widzów „TzG”. Niektórzy głośno zastanawiali się nad tym, kiedy Dagmara Kaźmierska podjęła decyzję o rezygnacji…

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka wracają do „Tańca z gwiazdami”

Nowe odcinki programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” można oglądać w niedziele o godz: 20:00. Show jest też dostępne online – powtórki trafiają na platformę polsatboxgo.pl. Między epizodami uczestnicy mają jedynie kilka dni na przygotowanie choreografii. Informacja o tym, że Dagmara Kaźmierska odchodzi z „Tańca z gwiazdami”, pojawiła się w czwartkowe popołudnie. Zdaniem niektórych użytkowników sieci mogło dojść do wcześniejszego „przemilczenia” zmian w polsatowskim show. Dlaczego?

Ustawione! Czyli odejście Dagmary było już planowane od tygodnia. Inaczej by nie wrócili, bo nie ogarnęliby w 3 dni choreografii.

Ciekawe, od kiedy było wiadomo, że Dagmara odejdzie, jak w czwartek po południu oni wracają i są w stanie opanować dwa tańce...

I że niby to nie było ustawione? W dwa dni przygotują się do niedzielnego występu? Serio???!!! Oczywiście, że niesprawiedliwy był ostatni wynik, ale nie wierzę w ten zbieg okoliczności....I dwa dni na przygotowanie choreografii i całego występu....

Z drugiej strony w sekcji komentarzy pojawiły się zupełnie inne wypowiedzi:

Krzysiek i Sara by nie ogarnęli choreografii w 3 dni!!!??? Właśnie to jest taki level, że Krzysiek da radę! Trzymamy kciuki!

Jaka ustawka, ludzie! Ani Sara, ani Krzysztof nawet nie byli w Warszawie. Super, że wracają!

Uczestnicy „Taniec z gwiazdami 14”. Kto wygra?

Finał „Tańca z gwiazdami 14” zbliża się wielkimi krokami. Które pary zostały w walce o „kryształową kulę”? To:

  • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka,
  • Roksana Węgiel i Michał Kassin,
  • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke,
  • Julia Kuczyńska (Maffashion) i Michał Danilczuk,
  • Maciej Musiał i Daria Syta.

Jak tym razem jury w składzie: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda oceni występy bohaterów tanecznego show? Wyniki poznamy już w najbliższą niedzielę – 21 kwietnia. Której parze kibicujecie?

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel odniósł się do rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej
Dagmara Kaźmierska za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała, że odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Swoją decyzję uargumentowała problemami zdrowotnymi. Głos zabrał także Marcin Hakiel.

Oceń ten artykuł 0 0