W Miami znów będzie gorąco? Internauta zapytał Agatę Rubik o Caroline Derpienski. Odpowiedziała szczerze!

Jeden z internautów zapytał Agatę Rubik o Caroline Derpienski i o to, jak odnosi się do niepochlebnych słów influencerki na temat rodziny. 37-latka odpowiedziała szczerze...

Agata Rubik i Caroline Derpienski w USA, czyli Polki mieszkające w Miami

Agata i Piotr Rubikowie razem z córkami w ubiegłym roku wyprowadzili się z Polski. W lipcu rozpoczęli nowy etap życia w Stanach Zjednoczonych. Jak wygląda ich codzienność w Miami? Odpowiedzi na to pytanie możemy poszukać na Instagramie. Wirtualne galerie są na bieżąco aktualizowane.

Małżonkowie regularnie dzielą się relacjami, ku uciesze sporej grupy fanów. Konto muzyka śledzi 121 tysięcy internautów, a influencerki niemal ćwierć miliona. Ostatnio 37-latka zaproponowała obserwatorom sesję pytań i odpowiedzi. Jedno z nich dotyczyło Caroline Derpienski.

Caroline Derpienski uderza w Rubików: "Dla mnie ci ludzie to jeden wielki cyrk"
Caroline Derpienski w rozmowie z "Pudelkiem" odniosła się do kąśliwego komentarza Agaty Rubik na jej temat. Wypowiadając się w tej sprawie, nie gryzła się w język. "Nie stać ich na życie w Miami" - powiedziała.

Agata Rubik szczerze o Caroline Derpienski

Przypomnijmy, mieszkanki Miami połączyła nie tylko lokalizacja. Obie panie w sieci kilkukrotnie komentowały wzajemnie swoje poczynania - nie bez uszczypliwości. Caroline Derpienski kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów niepochlebnie wypowiedziała się na temat rodziny Rubików. Jeden z internautów postanowił zapytać o to 37-latkę.

Jak odnosisz się do słów Caroline Derpienski na wasz temat?

Agata Rubik nie przemilczała tej sprawy. Na Instagramie opublikowała nagranie z odpowiedzią.

Nie odnoszę się do tego, co mówi na nasz temat, ani w ogóle do tego, co mówi. Życzę jej wszystkiego dobrego - szczerze. Dużo szczęścia, morza diamentów i samych oryginalnych torebek.

Spodziewaliście się takich słów?

Starsza córka Piotra Rubika nie jest już dzieckiem. Helena wyrosła na prawdziwą piękność! [FOTO]
Piotr Rubik jest jednym z najpopularniejszych polskich kompozytorów. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem, który niedawno razem z rodziną przeniósł się do USA. Jego najstarsza córka nie jest już dzieckiem. Helena cieszy się sporą popularnością w...

Oceń ten artykuł 0 0