Wakacyjne klimaty na Instagramie Pauliny Sykut-Jeżyny. Ten strój kąpielowy to strzał w dziesiątkę! "Bosko wyglądasz" [ZDJĘCIE]

Paulina Sykut-Jeżyna wypoczywa nad morzem, ale nawet podczas krótkiego urlopu nie zaniedbuje Instagrama! Niedawno do jej internetowej galerii trafiły wakacyjne kadry przedstawiające gwiazdę m.in. w stroju kąpielowym. Już jedno spojrzenie wystarczy do tego, by poczuć letni vibe!

Paulina Sykut-Jeżyna na Instagramie

Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na relaks! Piękna dziennikarka spakowała walizki i wraz z rodziną udała się na północ kraju, by „ładować akumulatory” nad morzem. Oczywiście nawet podczas chwili relaksu gwiazda nie zapomniała o swoich fanach, postanawiając przekazać im nieco słonecznych promieni na Instagramie; to właśnie tam pojawiły się pierwsze iście urlopowe fotki, a przy okazji Paulina Sykut zaprezentowała swoją zgrabną sylwetkę. Na jednej z fotografii bohaterka ujęcia zaprezentowała się bowiem w ciemnym kostiumie kąpielowym, który subtelnie podkreślił jej smukłą figurę. Dodatki w postaci plażowej torby i okularów przeciwsłonecznych idealnie skomponowały się ze wspomnianym strojem, a całość sprawiła, że od fotografii wprost nie sposób oderwać wzroku!

Paulina Sykut z pytaniem do internautów

Paulina Sykut-Jeżyna w „wakacyjnym” wydaniu to widok, który zmotywował internautów do pozostawienia wielu – oczywiście pochlebnych – komentarzy:

Pięknie pani wygląda w tym stroju kąpielowym,

Samo piękno, super focia,

Bosko wyglądasz.

Obok komplementów pojawiły się także odpowiedzi na zadane przez dziennikarkę pytanie dotyczące parawanów na plaży: Sykut zastanawiała się bowiem, czy taki dodatek jest rzeczywiście konieczny i poprosiła użytkowników sieci o podzielenie się ich doświadczeniami w tym temacie.

Z parawanem, inaczej wiaterek jest i wtedy zimno,

Parawany mnie śmieszą. Nigdzie tego nie ma tylko u nas,

Z parawanem, przynajmniej chroni od wiatru i piachu. Jest ciepłej i przyjemniej.

A Wy, co doradzilibyście Paulinie Sykut?

Paulina Sykut-Jeżyna w stroju, który sporo odsłonił! Fani komentują: "Wysportowana piękność"
Paulina Sykut-Jeżyna wskoczyła w sportowy strój i zachwyciła internautów! Dziennikarka opublikowała bowiem nowe zdjęcia, na których prezentuje smukłą sylwetkę. W komentarzach pojawiło...

Oceń ten artykuł 22 38

Ogólna ocena Wakacyjne klimaty na Instagramie Pauliny Sykut-Jeżyny. Ten strój kąpielowy to strzał w dziesiątkę! "Bosko wyglądasz" [ZDJĘCIE] to: 36% / 100%, uzyskana z: 60 głosów.
Komentarze