Weronika z "Love Island 8" pod ostrzałem widzów. Piszą o agresywnym zachowaniu

Weronika z programu: "Love Island. Wyspa miłości" znów naraziła się widzom. Wszystko za sprawą jej zachowania względem innych mieszkańców willi. Co dokładnie nie spodobało się odbiorcom?

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 8., odcinek 18. Uczestnicy

„Love Island. Wyspa miłości” wystartował z nowym sezonem. Uczestnicy 8. edycji wzbudzają niemałe poruszenie w sieci, a wszystko za sprawą ich zachowania. Mieszkańcy hiszpańskiej willi coraz śmielej dzielą się między sobą opiniami na różne tematy, co często prowadzi do scysji. Tak właśnie było w przypadku postępowania Weroniki, która w niemiły sposób odezwała się do kolegi z willi: Łukasza. Jej odpowiedź została odebrana przez resztę grupy jako atak w stronę mężczyzny, który nie zasłużył na takie traktowanie. To stało się punktem wyjścia do szerszej dyskusji, a głos zabrała m.in. jedna z pań – Lori.

Ja tutaj też mam jakby swoją relację, swoje myśli i mogę mówić, co chcę i jak mi się podoba i kiedy mi się podoba i nie będę myślała o tym kiedy cię urażam, a kiedy cię nie urażam, bo ty robisz dokładnie to samo.

Także inne panie postanowiły zasygnalizować Weronice, że jej zachowanie względem pozostałych uczestników pozostawia wiele o życzenia. Kobieta nie widziała jednak nic złego w tym, co i jak mówi.

Czuję się tutaj niechciana, czuję się jak trędowata i nie chcę już tutaj być – podsumowała.

Po emisji niedzielnego odcinka „Love Island 8” w sieci zawrzało. Użytkownicy sieci śledzący kolejne epizody „Wyspy miłości” mocno skrytykowali to, co zobaczyli na ekranie. Nie zabrakło głosów za tym, by Weronika opuściła willę…

Weronika z „Love Island 8”

Widzowie „LI” niemal zgodnie przyznali, że Weronika jest dość oryginalną postacią, ale jej postępowanie w niektórych sytuacjach pozostawia wiele do życzenia:

Jak można trzymać tak bezczelną i chamską osobę w programie dla oglądalności? Wszystko ma swoje granice!

Weronika wampir energetyczny!!! Dziewczyny, brawo, że zaczynacie w końcu reagować!

Jest cienka granica między byciem szczerym a byciem chamskim.

Moim zdaniem powinna być mocna i stanowcza reakcja produkcji na to mocno agresywne zachowanie Weroniki. Mówimy tyle o tym, by nie było agresji słownej, a jej tu dotąd tyle uchodzi. Obudźcie się!

Moim zdaniem Karolina Gilon jako prowadząca powinna wyciągać konsekwencje od takich osób jak Weronika. Jakim prawem tak obraża inne osoby? Za takie zachowania i wyzwiska powinno być wyrzuceniem z wyspy.

A wy, jak oceniacie zachowanie Weroniki z „Love Island 8”?

Zapadła niespodziewana decyzja. Chodzi o zakończenie "Love Island"
Od początku września telewizyjna Czwórka pokazuje ósmą edycję reality show "Love Island. Wyspa miłości". Teraz poinformowano o niespodziewanych zmianach w emisji. Finałowy odcinek pojawi się szybciej niż początkowo planowano.

Oceń ten artykuł 0 0