Wielki powrót do "Tańca z gwiazdami". Tak prezentuje się pierwsza para!

Już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"! Wraz z początkiem tygodnia produkcja przedstawiła pierwszą parę. To zarazem wielki powrót znanej "twarzy"!

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 14”. Kim są uczestnicy?

Kiedy i gdzie oglądać nowy sezon programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”? Kim są uczestnicy? Kto jest w jury? Start „TzG 14” zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy odcinek „odświeżonego” projektu będzie można zobaczyć w niedzielę – 3 marca – o godz. 20:00 w telewizji Polsat. Tym razem za stołem jurorskim zasiądą: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda oraz Iwona Pavlović. Na tanecznym parkiecie swoje umiejętności sprawdzą m.in.: Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anita Sokołowska, Maffashion oraz Dagmara Kaźmierska. W roli tancerza widzowie zobaczą z kolei m.in. Marcina Hakiela. Im bliżej startu show, tym więcej wiadomo! W mediach społecznościowych ogłoszono pierwszą parę. Z Filipem Chajzerem zatańczy Hanna Żudziewicz.

Mistrzyni Europy i V-ce Mistrzyni Świata w showdance. Hania posiada najwyższą klasę taneczną „S”. W naszym programie po Kryształową Kulę sięgnęła razem Robertem Wabichem oraz Piotrem Mrozem. Czy powtórzy ten sukces również z Filipem? – zastanawiali się autorzy wpisu.

Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz razem w „Tańcu z gwiazdami”

Hanna Żudziewicz wraca do „Tańca z gwiazdami” po dłuższej przerwie spowodowanej zmianami w życiu prywatnym. Tancerka i jej partner – również bardzo dobrze znany fanom programu Jacek Jeschke – w październiku 2022 roku zostali rodzicami! Wówczas na świecie pojawiła się ich córka: Róża.

Informacja o tym, że dziennikarz zatańczy właśnie z Żudziewicz, została entuzjastycznie przyjęta przez internautów. W sekcji komentarzy czytamy:

Myślę, że to idealne połączenie, bo tylko Hania jest w stanie poskromić energię Filipa.

Ale super para. Filip ma szczęście, że trafił na taką partnerkę!!!

Trzymam kciuki i mocno kibicuję!

Zdecydowanie, bezapelacyjnie jest to moja ulubiona para „Tańca z gwiazdami”.

A wy, komu będziecie kibicować?

"Taniec z gwiazdami" dla Maffashion będzie "wyjściem ze strefy komfortu"
Maffashion weźmie udział w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z "Plotkiem" gwiazda zdradziła, że ma pewne obawy.

Oceń ten artykuł 0 1