Wiktoria Gąsiewska bez stanika. 23-letnia aktorka zapozowała z nagim biustem [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska zapozowała przed obiektywem popularnego polskiego fotografa. 23-letnia aktorka dała się sfotografować bez stanika, odsłaniając przy tym sporo nagiego ciała. Tak śmiałych zdjęć jeszcze nie miała.

Wiktoria Gąsiewska – role

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. W branży obecna jest od najmłodszych lat. Jako dziecko występowała z zespołem Gawęda, a w wieku 6 lat zadebiutowała przed kamerą, grając niewielką rolę w serialu „Na dobre i na złe”. W 2006 roku po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie – w filmie „Jasminum” Jana Jakuba Kolskiego. Rok później zagrała w „Katyniu” Andrzeja Wajdy. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach „Rodzina zastępcza”, „Rodzinka.pl” czy „Barwy szczęścia”. Gąsiewska dorastała na oczach widzów, przemieniając się z małej dziewczynki w dorosłą kobietę.

Gąsiewską ostatnio mogliśmy oglądać m. in. w serialach „Kowalscy kontra Kowalscy” i „Papiery na szczęście” czy w filmach „W lesie dziś nie zaśnie nikt” oraz „Krime Story. Love Story”. W tych dwóch ostatnich nie brakowało odważnych scen z jej udziałem. 23-letnia obecnie aktorka w ten sposób na dobre zerwała z wizerunkiem dziecięcej gwiazdy.

Wiktoria Gąsiewska bez stanika

Jedną z największych pasji Wiktorii Gąsiewskiej, obok aktorstwa, jest fotomodeling. 23-latka regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, których efektami dzieli się później w sieci – na swoim obserwowanym przez ponad milion osób profilu na Instagramie. Niedawno dała się sfotografować Mironowi Chomackiemu, czym także nie omieszkała pochwalić się w social mediach. Na instagramowym feedzie gwiazdy pojawiły się dwa przykuwające wzrok kadry, na których Gąsiewska pozuje z deskorolką.

Fotograf pokazał jednak na swoim profilu znacznie więcej. Na jednym z udostępnionych przez niego zdjęć gwiazda serialu „Barwy szczęścia” nie ma na sobie stanika – pozuje jedynie w kusych szortach oraz obszernej marynarce, która nie była w stanie zasłonić wszystkiego. Na kolejnej fotografii z opublikowanej przez Chomackiego galerii Wiktoria siedzi na blacie kuchennym w kusym topie. Na następnej – pochyla się ku podłodze, eksponując przy tym zgrabne nogi. Zobaczcie sami.

Przesuń w prawo.

Oceń ten artykuł 9 57

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska bez stanika. 23-letnia aktorka zapozowała z nagim biustem [FOTO] to: 13% / 100%, uzyskana z: 66 głosów.
Komentarze