Wiktoria Gąsiewska podgrzała atmosferę. Zapozowała tylko w bieliźnie [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska poza pracą w telewizji spełnia się jako fotomodelka. 23-latka chętnie pozuje do zdjęć i bierze udział w coraz to nowszych sesjach. Efektami jednej z nich pochwaliła się na Instagramie.

Wiktoria Gąsiewska – kariera

Wiktoria Gąsiewska na przestrzeni ostatnich lat wyrosła na jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. 23-letnia aktorka, która rozpoznawalność zyskała dzięki rolom w „Rodzinie zastępczej”, „Rodzince.pl” czy „Barwach szczęścia”, obecnie związana jest ze stacją Polsat. Praca w telewizji nie jest jednak jej jedynym zajęciem.

Wiktoria Gąsiewska – Instagram

Wiktoria Gąsiewska prężnie działa na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi już przeszło milion obserwatorów. Za pośrednictwem swojego profilu na bieżąco informuje fanów o tym, co dzieje się zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. 23-latka chętnie dzieli się w sieci nowymi zdjęciami, które często pochodzą z jej kolejnych sesji. Gąsiewska spełnia się bowiem nie tylko jako aktorka i prezenterka telewizyjna, ale także jako fotomodelka.

Wiktoria Gąsiewska w bieliźnie

Dawna gwiazda serialu „Rodzinka.pl” podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami kolejnymi efektami jednej ze swoich ostatnich sesji zdjęciowych. Gąsiewska udostępniła w social mediach zestawienie kadrów, na których prezentuje cztery różne oblicza. Przemek Maruszczyk, autor zdjęć, w tym samym czasie opublikował na swoim profilu jeszcze inne fotografie – do których aktorka zapozowała mu w koronkowym biustonoszu i z oryginalnym kapeluszem na głowie. Pod każdym z wpisów internauci nie szczędzili modelce komplementów.

Napatrzeć się nie mogę

Naturalnie piękna

Rewelacja

Pięknie 

– ocenili zgodnie.

Oceń ten artykuł 31 89

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska podgrzała atmosferę. Zapozowała tylko w bieliźnie [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 120 głosów.