Wiktoria Gąsiewska śmiało eksponuje pośladki! Odważne kadry rozpalają do czerwoności! [FOTO]

Aktorka wypoczywa na egzotycznych wakacjach. W mediach społecznościowych opowiada o tym, jak spędza wolny czas. Wiktoria Gąsiewska ładuje baterie i zaraża optymizmem! Szeroki uśmiech zachwyca, a bogate w kolory fotografie przywodzą na myśl słoneczne lato. Jej figura rzuciła internautów na kolana. Posypały się komplementy.

Zmysłowe pozy podbijają sieć

Wiktoria Gąsiewska wie, jak podgrzać atmosferę. Aktorka wypoczywa na wakacjach w Dubaju. Wycieczkę relacjonuje na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion użytkowników. W wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje gorących ujęć w samym stroju kąpielowym. Wiktoria Gąsiewska odważnie prezentuje opalone ciało i cieszy się z ostatnich promieni słońca.  Pełen relaks, zabawa i przyjemności. Tym razem zapozowała w wyciętym bikini, którego kolor podkreśla zapierającą dech w piersiach opaleniznę. Aktorka stanęła przed ogromnym akwarium. Z uśmiechem spogląda w stronę fanów, a na kolejnym ujęciu wysyła soczystego buziaka! Śmiało odsłania pośladki i umięśnione nogi.

Kolejne zdjęcie po przesunięciu!

Internauci nie kryli swojego zachwytu!

Najnowsza publikacja nie umknęła uwadze internautów. Podwodny świat jest taki piękny. Jakim zwierzęciem chcielibyście być jak byście mieli wybór? – napisała pod uroczymi kadrami Gąsiewska. Sama przyznała, że chciałaby być delfinem, żyjącym na wolności. W komentarzach pojawiły się liczne odpowiedzi. Nie zabrakło także komplementów dla jej urody. Odważne ujęcia zebrały już ponad 105 tysięcy polubień!

Figura ogień!
Wyglądasz obłędnie
Hot
Piękna
Pupa sztos – komentowali obserwatorzy.

Wiktoria Gąsiewska kusi w wyciętym bikini! "Najpiękniejsza dziewczyna w mieście" [FOTO]
Temperaturę podgrzewa nie tylko dubajskie słońce, ale i zgrabna figura aktorki. Wiktoria Gąsiewska założyła strój kąpielowy i podkreśliła swoją nieziemską opaleniznę. Wypoczynek pod palmą, z dala od trosk i obowiązków. Najnowsza fotografia zrobiła...

Joanna Krupa odsłania ciało w koronkowej bieliźnie. Gorące zdjęcie onieśmiela! [FOTO]
Modelka postawiła na odważną fotografię. Drapieżne spojrzenie dodaje pikanterii, a rozwiane włosy i szeroki uśmiech ujmują delikatnością. Joanna Kurpa podkreśliła swoje wdzięki dopasowanym body. Zachwytom i słowom uznania nie ma końca. Tak...

Oceń ten artykuł 4 13

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska śmiało eksponuje pośladki! Odważne kadry rozpalają do czerwoności! [FOTO] to: 23% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.