Wpadka w "PnŚ". Ekspertka szybko poprawiła Tomka Kammela

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Podczas nich często zdarzają się większe lub mniejsze wpadki. Taka sytuacja miała również miejsce podczas dzisiejszego wydania programu "Pytanie na śniadanie".

Wpadka w programie „Pytanie na śniadanie”

Podczas programów na żywo zdarzają się różnego rodzaju wpadki. Nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć: czasem nagle trzeba zmienić scenariusz lub dochodzi do zwykłych przejęzyczeń. Ostatnia z wymienionych sytuacji zdarzyła się w czwartkowym wydaniu porannego magazynu „Pytanie na śniadanie”. Przed kamerami pojawili się Izabella Krzan oraz Tomasz Kammel.

Podczas codziennych wydań „PnŚ” nie brakuje rozmów z zaproszonymi gośćmi. Dzisiaj prowadzący rozmawiali z ekspertem o czystym powietrzu i projektach, jakie mają uświadomić nam, jak kluczowy jest to temat w kontekście naszego zdrowia. Gospodarze zaczęli od krótkiego wprowadzenia.

Dziś Międzynarodowy Dzień Czystego Powietrza, który służy podniesieniu świadomości społecznej o tym, jak ważne jest czyste powietrze przede wszystkim dla naszego zdrowia – powiedziała Izabella Krzan.

Wpadka Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”

Następnie głos po swojej ekranowej partnerce zabrał Tomasz Kammel. W trakcie wypowiadania jego kwestii doszło do pomyłki.

Okazuje się, że po latach walki ze smogiem i uciążliwościami z tego wynikającymi, Polska może pochwalić się kilkoma znaczącymi racjonalizacjami, o których warto wiedzieć - nie tylko to jest tematem naszej rozmowy. Rozmowa odbywa się przez telefon z naszą ekspertką, którą gościmy w studio. Małgorzata Adamska, która reprezentuje Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia i Gospodarki Wodnej – dodał od siebie.

Ochrony środowiska – bez zwłoki poprawiła go ekspertka.

Powiedziałem: „zdrowia”? – zdziwił się Tomek Kammel.

Kiedy otrzymał potwierdzenie skinieniem głowy przez ekspertkę, szybko obrócił przejęzyczenie w żart.

Nowe okulary – podsumował krótko.

"Pytanie na śniadanie". Porażająca wpadka na antenie. Tomaszewska wprawiła widzów w osłupienie
Takiej wpadki w "Pytaniu na śniadanie" dawno nie było. Widzowie oraz Małgorzata Tomaszewska, która była bohaterką zadziwiającej sytuacji, z pewnością zapamiętają to na długo. Co takiego wydarzyło się na antenie? Prowadząca...

Oceń ten artykuł 0 0