Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie". Ida Nowakowska nagle przerwała program

W dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" prowadzący mierzyli się z niezaplanowanymi sytuacjami. Najwięcej zamieszania wywołała jednak "zaproszona" do studia... kotka. Zwierzak nie chciał robić medialnej kariery i uciekał prowadzącym.

Ida Nowakowska przerwała „Pytanie na Śniadanie”

W dzisiejszym wydaniu „Pytania na Śniadanie” widzów powitał zgrany duet: Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Gospodarze programu od początku musieli jednak mierzyć się z niezaplanowanymi sytuacjami. Jesienna aura dała się we znaki i nieco zamieszała w plenerowym studio. Co jakiś czas padał deszcz, więc produkcja musiała użyć parasoli. 

Kot gościem specjalnym „Pytania na Śniadanie”. Futrzak uciekł prowadzącym

Na płataniu figli przez pogodę jednak się nie skończyło. W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki była mowa o zabawkach dla kotów. Nie mogło zabraknąć więc „gościa specjalnego – rudego mruczka, który przechadzał się po stole. Zwierzak jednak nie miało parcia na szkło i – jak na jego naturę przystało – postanowił chodzić własnymi drogami. W pewnym momencie zniknął. Nie uszło to uwadze Idy Nowakowskiej, która oznajmiła:

On idzie w gąszcze! Ja się martwię.

Tomasz Wolny natychmiast ruszył w ślad za ekranową partnerką.

Ty działaj, a my wrócimy z kotem – powiedział do eksperta.

Złapanie uciekinierki okazało się jednak skomplikowanym zadaniem. Ida Nowakowska nadal nie kryła zaniepokojenia:

Nie wiem, jak tam przejść - mówiła.

Misja ratunkowa zakończyła się sukcesem. Tomek Wolny po chwili oświadczył tryumfalnie:

Mamy go!

Ruda kotka wróciła przed kamery. Nadal nie zamierzała jednak kontynuować medialnej kariery. Po kilku minutach ponownie uciekła. I tym razem gospodarz „Pytania na Śniadanie” musiał interweniować. Szybko odnalazł „gościa specjalnego” sobotniego wydania śniadaniówki. Do końca wątku kocich zabawek nie wypuścił go już jednak ze swoich rąk.

Trik nie wyszedł. Wpadka w "Pytaniu na śniadanie"
W "Pytaniu na śniadanie" doszło do kolejnej wpadki. Kiedy ekspert próbował zaprezentować widzom "magiczny" trik z folią aluminiową, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Oceń ten artykuł 0 1