Young Leosia: "Żyję". Raperka trafiła do szpitala

Ujęcia z sali pooperacyjnej pojawiły się na profilu w mediach społecznościowych raperki. Fotografie ukazują piosenkarkę w bandażach i medycznym okryciu. "Żyję: – tłumaczy na jednym z kadrów. W szpitalu towarzyszy jej koleżanka Lila Janowska. Co się stało? Szczegóły poniżej.

Young Leosia: "Jesteśmy już po operacji"

Polska piosenkarka, raperka, autorka tekstów i realizatorka dźwięku, Young Leosia, a właściwie Sara Leokadia Sudoł, prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jej wirtualną galerię zdjęć śledzi 726 tysięcy użytkowników. Artystka zgromadziła spore grono obserwatorów, których sympatię zyskała, m.in. dzięki swojej twórczości na muzycznej scenie. 23-latka stworzyła album pt. Hulanki, w skład którego wchodzą utwory: Jungle Girl, Baila Ella, Stonerki, Szklanki, Pościg, Solitaire czy Wyspy. 

Artystka udostępniła zdjęcia ze szpitala

Teraz na swoim Instagramie opublikowała fotografie z sali pooperacyjnej. Piosenkarce towarzyszy koleżanka Lila Janowska, prywatnie partnerka polskiego rapera Żabsona, która, podobnie jak Young Leosia, leży w szpitalnym łóżku. W relacji w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy wyjaśniające okoliczności zaistniałej sytuacji. Na udostępnionych zdjęciach, opatrzonych krótkim komentarzem, widać artystkę w bandażach. „Żyję” – tłumaczy na jednym z kadrów. Na kolejnym ujęciu zwraca z kolei uwagę, że do szpitala trafiła w związku ze swoją operacją piersi.

Widzę, że mega się o nas martwicie misie, nic złego się nie stało, powiększałyśmy z Lilą piersi. Jesteśmy już po operacji, czujemy się dobrze i przede wszystkim bardzo szczęśliwe – wyjaśnia.

fot. instagram.com/youngleosia

Young Leosia: "Żyję". Raperka trafiła do szpitala

fot. instagram.com/youngleosia

"Jungle Girl" po francusku! Wykonanie hitu Young Leosi robi furorę w sieci! [WIDEO]
Young Leosia to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Zyskała ogromną sławę, gdy wydała singiel pt. "Szklanki". Zastanawialiście się, jak jej twórczość brzmiałaby w innym języku? Odpowiedzi na to pytanie udzielił zespół BeMy,...

Oceń ten artykuł 0 0