Young Leosia znika ze sceny. Gwiazda młodego pokolenia zwróciła się do fanów

Young Leosia w ostatnich tygodniach dała mnóstwo koncertów. Teraz młoda raperka zapowiedziała przerwę od występowania na żywo. "Dziękuje za takie piękne pożegnanie" - napisała.

Young Leosia – kariera

Sara Leokadia Sudoł, czyli Young Leosia, jest obecnie jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Młoda artystka rozpoczynała karierę muzyczną jako DJ-ka w kilku polskich klubach. Od 2015 roku, bez powodzenia, stawiała pierwsze kroki wokalne. Prawdziwym przełomem w jej życiu okazał się singiel "Szklanki", który w zeszłym roku często gościł na imprezach i domówkach. Dzięki temu utworowi raperka zaskarbiła sobie grono wiernych fanów.

Young Leosia zapowiada przerwę

Young Leosia w ekspresowym tempie rozwija karierę i zyskuje nowych wielbicieli. 24-latka coraz częściej gości na festiwalach muzycznych, a jej występy przyciągają tłumy widzów. Niestety, letni sezon koncertowy powoli dobiega końca, a młoda raperka po kilku tygodniach wymagającej pracy na scenie zapowiedziała teraz przerwę od występów na żywo. Gwiazda młodego pokolenia poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama.

Kraków, Jastarnia, dziękuję za takie piękne pożegnanie sezonu festiwalowego. Warszawa, widzimy się 2 września i tym samym zamykamy sezon koncertowy na lato!!!

– napisała w instagramowej relacji.

fot. Instagram/@youngleosia

Young Leosia znika ze sceny. Gwiazda młodego pokolenia zwróciła się do fanów

fot. Instagram/@youngleosia

Young Leosia wróci z nowym albumem

Piosenkarka ma jednak dobre informacje dla fanów. 24-latka zamierza poświęcić przerwę na nagrywanie nowego albumu. Gwiazda młodego pokolenia zapowiedziała, że wróci do koncertowania, dopiero gdy ukaże się jej nowa płyta. Kiedy to się stanie? Young Leosia jeszcze tego nie ujawniła.

Z kolejnymi wystąpieniami live wrócę do Was dopiero po albumie. Materiał jest w drodze

– zwróciła się do obserwatorów.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2021 roku raperka wydała swój debiutancki krążek pt. "Hulanki". Album został wyróżniony platynową płytą i dotarł do pierwszego miejsca polskiej listy sprzedaży.

Young Leosia znika ze sceny. Gwiazda młodego pokolenia zwróciła się do fanów

fot. Instagram/@youngleosia

Gwiazda młodego pokolenia odsłoniła ciało. Young Leosia kusi na potęgę. "Bogini mórz" [FOTO]
Young Leosia rozgrzała internautów nowym zdjęciem z Karaibów. Gwiazda młodego pokolenia pokazała się na nim w bikini. W komentarzach nie brakuje zachwytów: "Przepiękna" - piszą fani.

Oceń ten artykuł 0 5