Zagraniczna piosenkarka w "Tańcu z Gwiazdami 13"! Polsat potwierdza

Polsat zdradził tożsamość kolejnej uczestniczki trzynastej odsłony "Tańca z Gwiazdami". W programie zatańczy znana zagraniczna piosenkarka! To zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji.

"Taniec z Gwiazdami 13". Kto zatańczy w programie?

Choć do emisji trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami" zostało jeszcze trochę czasu, to Polsat już gwarantuje, że na parkiecie nie zabraknie emocji. Nadawca od kilku tygodni ujawnia celebrytów, którzy zatańczą pod okiem kamer i jurorów. Kto będzie szlifować swoje taneczne umiejętności w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Wiemy już, że na pewno będą to:

  • Krzysztof Rutkowski,
  • Ilona Krawczyńska,
  • Maja Włoszczowska,
  • Łukasz Płoszajski,
  • Jacek Jelonek (w parze jednopłciowej),
  • Wisław Nowobilski,
  • Agnieszka Litwin,
  • Michał Mikołajczak
  • i Natalia Janoszek.

"Taniec z Gwiazdami 13". Na parkiecie zwyciężczyni Eurowizji!

Producenci tanecznego show znów zaskoczyli kolejnym ogłoszeniem! Tym razem na oficjalnym profilu na Instagramie ogłoszono, że uczestniczką trzynastej odsłony "Tańca z Gwiazdami" będzie... Jamala! To znana ukraińska piosenkarka, która w 2016 roku wygrała 61. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wokalistka zaprezentowała wtedy przed europejską publicznością utwór "1944". Co na temat sądzą internauci? Wielu z nich już nie może doczekać się emisji programu!

Wow! Super

Nie mogę się doczekać, powodzenia

Wow, super!! Powodzenia na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"!

OMG najlepsza. Kocham, kocham, kocham!

Królowa

– piszą użytkownicy sieci.

Dziękuję Polsko za Wasze otwarte serca

– dodała od siebie Jamala.

"Taniec z Gwiazdami 13". Gdzie i kiedy oglądać?

Trzynasta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawi się na antenie Polsatu już pod koniec tegorocznych wakacji. Pierwszy odcinek show zostanie pokazany 29 sierpnia. "Taniec z Gwiazdami" będzie można oglądać co tydzień, w poniedziałki o 20:05. Też czekacie na taneczne popisy celebrytów?

Magdalena Narożna wygląda zupełnie inaczej. Przeszła metamorfozę! "Efekt znakomity"
Liderka zespołu "Piękni i Młodzi" postawiła na zmiany, a fani pospieszyli z publikacją pochlebnych wpisów. "Całkiem inaczej i super wyglądasz Madziu" - czytamy pod postem. Artystka udostępniła...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze