Zbliżają się jej 60. urodziny, a zazdrości jej niejedna nastolatka. Demi Moore odsłania perfekcyjne ciało w bikini [ZDJĘCIA]

W listopadzie gwiazda będzie obchodzić swoje 60. urodziny, ale nie widać po niej upływu czasu. Demi Moore chętnie chwali się nienaganną figurą. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Gwiazda lat 90.

Demi Moore 40 lat temu była jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Gwiazda swoją karierę rozpoczęła jeszcze w latach 80., kiedy była wymieniana na listach najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia. Sławę przyniósł jej melodramat pt. ""Uwierz w ducha". Aktorka za rolę u boku Whoopi Goldberg i Patrick'a Swayze została uhonorowana nominacją do Złotego Globu. Później wystąpiła jeszcze w "Niemoralnej propozycji", "Gdyby ściany chciały mówić", "Bez skazy" czy "Aniołkach Charliego". Aktorka oprócz kariery, była również znana z licznych romansów w Hollywood. W 1987 r. wyszła za Bruce’a Willisa, z którym ma trzy córki: 34-letnią Rumer, 31- letnią Scout LaRue i 28-letnią Tallulah Belle Willis. Rozwiedli się po 13 latach. 24 września 2005 r. poślubiła młodszego o 16 lat aktora Ashtona Kutchera. Po ośmiu latach rozstali się.

Ciało jak marzenie

Aktorka w listopadzie kończy 60 lat. Mimo to nie zwalnia tempa! Gwiazda niedawno wypuściła swoją linię kostiumów kąpielowych. Teraz sama pochwaliła się podobną kreacją. Na swój profil na Instagramie właśnie wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w skąpym bikini. Na ramiona narzuciła żółtą koszulę. Różowy komplecik pięknie prezentował się na opalonej sylwetce Demi. Strój pochwaliła nawet obecna żona Willlisa! Fani również byli zachwyceni.

Ale figura!;

Pięknie wyglądasz;

Wspaniała kobieta;

Seksownie!

- posypała się lawina komentarzy. 

A wy co myślicie?

Demi Moore skończyła 58 lat. Córki gwiazdy pokazały niepublikowane dotąd zdjęcia
Demi Moore 11 listopada świętowała swoje 58 urodziny. Jedna z najpopularniejszych aktorek lat 90. otrzymała od swoich córek wyjątkowe życzenia. Oprócz pięknych słów każda z nich...

 

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Zbliżają się jej 60. urodziny, a zazdrości jej niejedna nastolatka. Demi Moore odsłania perfekcyjne ciało w bikini [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze