Zmiany w "Tańcu z gwiazdami"? Kiedy widzowie zobaczą nowy odcinek?

Nowe odcinki programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" można śledzić w niedzielne wieczory. Czy tak będzie również 7 kwietnia? W mediach pojawiły się nowe informacje w sprawie emisji "TzG"!

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Kiedy nowy odcinek w TV? O której godzinie oglądać?

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to jedna z najważniejszych pozycji w ramówce telewizji Polsat. Projekt wrócił do TV po dłuższej przerwie, zyskując nową oprawę. Uczestnicy biorący udział w „TzG 14” to m.in.: Roksana Węgiel, Maffashion, Anita Sokołowska, Maciej Musiał oraz Dagmara Kaźmierska. Show prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a jury w składzie: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda i Iwona Pavlović ocenia taneczne umiejętności duetów. Kto odpadł w ostatnim odcinku? Tym razem z programem pożegnali się Kamil Baleja i Magdalena Perlińska. Najlepsi okazali się za to:

  • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke,
  • Maciej Musiał i Daria Syta.

Fenomenalny występ Anity Sokołowskiej w "Tańcu z gwiazdami". Wskoczyła prosto w ramiona partnera! [WIDEO]
Kto odpadł w nowym odcinku programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a kto okazał się najlepszy? Występ Anity Sokołowskiej zyskał pozytywne recenzje zarówno od jury, jak i od widzów. To wideo trzeba zobaczyć!

Co przyniesie kolejny odcinek „Dancing with the Stars”? Kiedy i gdzie go oglądać? O której godzinie rozpocznie się emisja „TzG”? To pytania, które mogły w ostatnich dniach narodzić się w głowach widzów. W najbliższą niedzielę – 7 kwietnia – w Polsce odbędą się bowiem wybory samorządowe. Z tej okazji telewizyjni nadawcy przygotowują specjalne wydania serwisów informacyjnych, co może wpłynąć na godziny emisji popularnych programów. Tak właśnie będzie m.in. z „Sanatorium miłości”, które rozpocznie się później niż zazwyczaj – o godz. 22:00. Czy podobny los czeka „Taniec z gwiazdami”? A może projekt całkowicie zniknie z niedzielnej „rozpiski”? Wiele wskazuje na to, że fani wspomnianego tytułu zobaczą na ekranie kolejne układy choreograficzne, a hit Polsatu rozpocznie się o stałej porze.

„Taniec z gwiazdami” w niedzielę 7 kwietnia 2024 w telewizji Polsat

Jak podaje portal „WP gwiazdy”, nowy odcinek programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zostanie wyemitowany planowo w niedzielę – 7 kwietnia – o godz. 20:00:

(…) W wyborczą niedzielę kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami” zostanie wyemitowany zgodnie z planem. Osoba zatrudniona na Ostrobramskiej zdradziła nam, że w przerwie reklamowej prawdopodobnie nastąpi połączenie ze studiem, z którego nadawany będzie wieczór wyborczy.

Także – dostępny w sieci – program telewizyjny na najbliższą niedzielę zawiera informację o emisji tanecznego projektu. Jak myślicie, kto tym razem pożegna się z show?

Tak było w domu Macieja Musiała. Wpłynęło to na jego dzisiejsze decyzje?
Jednym z uczestników "Tańca z gwiazdami" jest Maciej Musiał. Aktor od dziecka występuje w filmach i serialach. Teraz zdradził, jak było w jego domu. Ma to wpływ na jego dzisiejsze decyzje.

Oceń ten artykuł 0 0