Zofia Zborowska w zaawansowanej ciąży. Na przyjęciu dominował jeden kolor! [ZDJĘCIA]

Zofia Zborowska niecałe trzy lata temu urodziła córkę, a teraz odlicza czas do kolejnego rozwiązania! Żona Andrzeja Wrony jest bowiem w zaawansowanej ciąży. Na "baby shower" dominował jeden kolor!

Zofia Zborowska w ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona czekają na narodziny dziecka. Aktorka znana m.in. z „Barw szczęścia” w 2021 roku urodziła córkę, która otrzymała imię: Nadzieja. Kilka miesięcy temu znana para obwieściła na Instagramie kolejną radosną nowinę: okazało się, że Zborowska jest w ciąży!

Już wiadomo, że niebawem do rodziny Zosi i Andrzeja dołączy kolejna córeczka. Jakie imię rodzice wybrali dla pociechy? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że poród zbliża się wielkimi krokami! Świadczyć może o tym najnowsza aktywność młodej mamy, która pochwaliła się kadrami oraz filmikiem prosto z „baby shower”.

Zofia Zborowska – dzieci

Zofia Zborowska jest w 9. miesiącu ciąży. Jej przyjaciółki zorganizowały jej więc kolorowe przyjęcie; dominował oczywiście kolor różowy! Specjalnie przygotowany na tę okazję stół wprost uginał się pod nadmiarem słodyczy oraz rozmaitych przekąsek, a tabliczka z napisem: „Oh, baby” czekała na osoby pragnące zrobić sobie pamiątkowe fotografie. Relacja z wydarzenia trafiła na instagramowy profil Zborowskiej, która w opisie zawarła podziękowania.

Przesuń w prawo.

Dziękuję, Dziewczyny, że byłyście. Teraz mogę rodzić. Było pysznie i jak zwykle turbo śmiesznie – napisała.

Na zakończenie aktorka wspomniała także o swoim wyglądzie tego dnia, dodając z nutą humoru:

P.S. do wszystkich w 9 miesiącu ciąży – JA TAK NIE WYGLĄDAM!

Zofia Zborowska komplementowana na Instagramie

Zofia Zborowska cieszy się sporym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Dziś na Instagramie jej profil obserwuje już ponad pół miliona użytkowników! Nie dziwi więc ogromna liczba komentarzy pod najnowszym postem żony Andrzeja Wrony. Dominują komplementy oraz życzenia dla całej rodziny:

Pięknie wyglądasz.

Szczęśliwego rozwiązania i dużo radości z drugiej córeczki, pięknie Pani wygląda.

Piękna mamuśka.

Ale Pani służy ciąża.

Pociecha Zofii Zborowskiej "przyłapana" na drzemce. Aktorka podzieliła się uroczą fotografią
Lubicie wracać do archiwalnych kadrów? Bo Zofia Zborowska tak! Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie przedstawiające śpiącą córeczkę. Od rozkosznej fotografii trudno oderwać wzrok!

Oceń ten artykuł 0 0