Zuza i Jarek z "Love Island 9" rozdzielili się po finale. Oświadczenie zwycięzców trafiło do sieci

Zuza i Jarek to para, która wygrała "Love Island 9". Uczestnicy randkowego show opuścili już Hiszpanię, ale... wybrali różne kierunki! Wspólnie opublikowali za to oświadczenie na Instagramie.

Finał „Love Island 9”. Jarek i Zuza wygrali program

Kto wygrał „Love Island 9”? Ostatni odcinek randkowego show przyniósł odpowiedź na to pytanie! Finał programu z Karoliną Gilon w roli prowadzącej stacja TV4 wyemitowała w minioną niedzielę. Powtórki można obejrzeć online – poprzednie epizody są dostępne w Internecie na platformie polsatboxgo.pl.

Uczestnicy „LI 9” po raz ostatni spotkali się w „kręgu ognia”, by usłyszeć wyniki głosowania. Nagroda główna – sto tysięcy złotych – powędrowała do ulubieńców widzów: pierwsze miejsce zajęli Zuza i Jarek. Tuż za nimi uplasowali się Patrycja i Robert, a trzecie miejsce należało do teamu: Asia i Rafał. Wszystko, co dobre, szybko się kończy i Islanderzy wrócili już z „Wyspy miłości”. Zwycięzcy musieli się… rozstać! Jako że Zuzanna na co dzień mieszka w Belgii, a jej partner w Polsce, zakochani zostali chwilowo rozdzieleni. Obydwoje zabrali głos w mediach społecznościowych, dziękując za okazane wsparcie oraz liczne głosy.

Uczestnicy „Love Island 9” na Instagramie

Zuza i Jarek to para, która cieszyła się sporą sympatią widzów „Love Island”. W finale zebrali niemal połowę głosów! Teraz wspólnie wydali oświadczenie, w którym zwrócili się do członków produkcji oraz internautów:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za tak niesamowitą historię, była to jedna z najodważniejszych decyzji w naszym życiu, ale zakończona happy endem. Ogromnie podziękowania i szacunek dla całej produkcji, ekipy, operatów kamer, dźwiękowców, montażystów, tych ludzi, których nie widać, a to właśnie oni robią najcięższą robotę, dziękujemy (…). Dziękujemy Karolinie Gilon za to, co dla nas zrobiłaś, jesteś fantastyczną kobietą z mega podejściem i pasujesz do tego wszystko IDEALNIE JAK NIKT INNY. JESTEŚ TOP. Dziękujemy całej kolonii, bez wyjątków, każdemu islanderowi, islanderce, każdy z was jest wyjątkowy i ma coś w sobie; wiadomo, jak to w grupie, zawsze ktoś się z kimś lepiej dogada, ktoś gorzej, ale dziękujemy za tak piękne chwile każdemu, z kim przyszło nam nocować w jednym pokoju (…).

Zuza i Jarek z „Love Island 9” komentują udział w show

Nieco wcześniej obydwoje zamieścili pierwsze wpisy po zakończeniu przygody z „Love Island”. Zuzanna podzieliła się m.in. swoimi przemyśleniami dotyczącymi jej uczestnictwa w telewizyjnym projekcie. Wyjawiła, że początkowo było trudno się jej otworzyć na innych:

(…) Na początku czułam się trochę zagubiona, niezdolna do otwarcia się i wątpiłam w swoje miejsce w tym programie. Ale dzięki wielu rozmowom postanowiłam przełamać swoje bariery i otworzyć się, zwłaszcza znajdując wyjątkowe połączenie z wyjątkową osobą (…).

Islanderka zaznaczyła także, iż – po powrocie – postanowiła zadbać o swoje samopoczucie, korzystając z wizyty u psychologa:

(…) Dziś rano miałam wizytę u psychologa, która skupiała się na temacie emocji. Emocje są sygnałami alarmowymi, które lepiej jest oswoić, niż desperacko próbować unikać lub kontrolować. Dla mnie to nie jest temat tabu, a dbanie o zdrowie psychiczne jest niezwykle istotne.

Jarek z „Love Island 9” też skomentował to, co działo się w jego życiu przez 6 tygodni. Na jednej z instagramowych relacji wspomniał m.in. o planowanej wizycie w Belgii.

Dziękuję za piękny wstęp, niedługo bajeczne rozwinięcie wraz z syrenką (…).

Kibicowaliście tej parze, oglądając program: „Love Island. Wyspa miłości”?

Rozstanie tuż po zakończeniu "Love Island"! Która para nie przetrwała?
Które pary znane z "Love Island 9" przetrwały? Dwójka uczestników z minionej edycji show poinformowała, iż zdecydowała się na rozstanie. "Zakończyliśmy już naszą relację" - można przeczytać w sieci.

Oceń ten artykuł 0 0