"Aligator jak koszmaru". Okaz trzymać musiało czterech mężczyzn [FOTO]

W sobotę w amerykańskim stanie Mississippi doświadczeni łowcy aligatorów natrafili na gigantycznego gada. Odstrzelone przez nich zwierzę pobiło historyczny rekord! 

Walka z aligatorem trwała siedem godzin

Don Woods, jeden z czterech mężczyzn, którzy złowili aligatora, powiedział lokalnym mediom, że on i jego towarzysze – wszyscy doświadczeni myśliwi – zauważyli gigantycznego gada w rzece wkrótce po wypłynięciu łodzią. Dostrzegli go około godziny 21:00.

Wiedzieliśmy, że jest szeroki

– powiedział Woods. Jego plecy były ogromne.

To było tak, jakbyśmy podążali łodzią podwodną

– dodał.

„Aligator jak z koszmaru” nie był łatwym przeciwnikiem. Wielkie zwierzę przez siedem godzin walczyło z łowcami. W końcu czterej mężczyźni pokonali niebezpiecznego gada. Według informacji przekazanych przez portal New York Post, aligatora wyciągnięto z rzeki Yazoo w stanie Missisipi w sobotę. Na brzegu okaz został dokładnie zmierzony i zważony. Jego rozmiar zadziwił zebranych.

Po prostu wiedzieliśmy, że mamy dużego aligatora

– mówił Don Woods w rozmowie cytowanej przez New York Post.

Byliśmy po prostu zaskoczeni, jak szerokie były jego plecy i jak duża była głowa. To było surrealistyczne, szczerze mówiąc

– relacjonował przejęty łowca.

Ogromny aligator pobił historyczny rekord

Osobnik pobił poprzedni rekord tego stanu. Ważył 364 kilogramy. Po zmierzeniu ukazało się, że ma 426 centymetrów długości.  

Zdjęcia z ogromnym aligatorem pojawiły się na facebookowym profilu sklepu sprzedającego akcesoria myśliwskie. Pod fotografiami zaroiło się od komentarzy. Internauci są przerażeni i zadziwieni rozmiarem aligatora.

Bestia!

Wygląda jak dinozaur.

Aligator jak z koszmaru.

Co za monstrum.

O-G-R-O-M-N-Y

– pisali użytkownicy Facebooka.

 

Podniosła deskę sedesową i zamarła. "Wiele osób myślało, że jest sztuczny". Wielki wąż był prawdziwy [WIDEO]
Po powrocie z wakacji chciała skorzystać z własnej toalety. Otwarła klapę, spojrzała w dół i zaczęła krzyczeć. W jej muszli sedesowej siedział ogromny, czarny wąż!

Oceń ten artykuł 0 0