Zdeterminowany aligator wspinał się po ścianie domu. "To coś nowego" [WIDEO]

Amerykanie mieszkający na Florydzie muszą godzić się z tym, że tuż obok nich żyją aligatory. Większość jest przyzwyczajona do tego faktu. Czasem jednak gady potrafią ich zaskoczyć. Ostatnio jeden z nich próbował włamać się do rezydencji, wspinając się po ścianie!

Aligator wspinał się po ścianie rezydencji

W poniedziałek wieczorem (14.08) monitoring umieszczony na froncie jednego z domów zarejestrował, jak wielki aligator usiłuje wejść do sąsiedniej rezydencji. Gad był zacięty i nie przeszkadzało mu, że drzwi są zamknięte. Zdecydował się szturmować znajdujące się na piętrze okno. Wideo na swoim twitterowym koncie udostępnił niedawno Matt Devitt, główny meteorolog stacji telewizyjnej WINK News. Mężczyzna napisał, że do próby włamania przez „wielkiego aligatora z Florydy” doszło w mieście Babcock Ranch (Stany Zjednoczone).

Takie rzeczy tylko na Florydzie

– napisał pod udostępnionym filmem Matt Devitt.

Mężczyzna dodał, że taki wspinający się gad jest dla niego i widzów czymś zupełne nowym.

Telewizyjny specjalista od aligatorów

Uwielbiany przez widzów pogodynek uważany jest za specjalistę od aligatorów. Fani często podsyłają mu wykonane przez siebie zdjęcia i filmy z tymi gadami. Devitt otrzymuje od widzów mnóstwo materiałów. Wiele z nich chętnie publikuje w mediach społecznościowych, gdzie spotykają się z zainteresowaniem internautów. W zeszłym roku udostępnił zdjęcie, na którym fotograf uchwycił wielkiego gada leżącego na polu golfowym. Kadr szybko stał się wiralem. Podobnie, jak upublicznione przez meteorologa wideo, na którym ogromny aligator zniszczył metalowe ogrodzenie.

Wyszła z domu z psem i na klatce schodowej spotkała niedźwiedzia. Starsza pani ledwo uszła z życiem [WIDEO]
Domowy monitoring nagrał nietypowe spotkanie na klatce schodowej. Z jednego z mieszkań wyszła starsza pani z psem. Nagle obok czworonoga pojawił się wielki niedźwiedź. Kobieta może mówić o ogromnym szczęściu.

Oceń ten artykuł 0 1