Anna Skura odsłania ciało. Blogerka mówi szczerze o nagości i samoakceptacji. Zmysłowe kadry trafiły do sieci! [WIDEO]

Anna Skura nie przestaje zachwycać! Na jej instagramowe konto trafiają kolejne zniewalające relacje z Bali. Ostatnio blogerka postanowiła odsłonić ciało i rozpocząć z fanami dyskusję na temat samoakceptacji i nagości.

Anna Skura w obiektywie Łukasza Jakóbiaka

Anna Skura, która jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu kilka ujęć, na których prezentuje się zniewalająco! Zmysłowa fotografia i krótkie nagranie z Bali zachwyciły jej fanów, a ich autorem jest Łukasz Jakóbiak, znany internautom m.in. z "20m2". 

Anna Skura dodała do publikacji szczery wpis na temat samoakceptacji i swojego stosunku do ciała. Do rozmyślań na te tematy zachęcała również swoich fanów:

Jaka jest Wasza relacja z Waszym ciałem? Kochacie je, akceptujecie? I wreszcie czy wstydzicie się nagości? Nie tylko przed partnerem, ale przed mamą czy koleżankami. Odpowiedzi były bardzo skrajne, od tych, że kochacie w całości siebie do takich, że wręcz nienawidzicie lub czujecie obrzydzenie i w ogóle nie patrzycie w lustro. Nie wiem czy to nie zbyt osobiste pytanie jak na forum, ale jaki macie stosunek do nagości i ciała?

Ja miałam dwa momenty w swoim życiu, gdy nie spoglądałam w lustro. Jeden, gdy faktycznie nie akceptowałam ciała ( co oczywiście pośrednio było nie kochaniem siebie) a drugi moment, że już miałam świadomość tego, że brak miłości mojego odbicia w lustrze jest właśnie spowodowane brakiem miłości do siebie - przyznaje blogerka.

Anna Skura - Instagram "What Anna Wears"

Anna Skura jest obecna w mediach od lat. Autorka popularnego bloga "What Anna Wears" i właścicielka marki modowej NUSA, którą mogliśmy również oglądać w programie "Agent - Gwiazdy", doskonale wie, jak rozpieścić swoich fanów.  Na jej Instagramie znajdziemy wiele relacji z codzienności. Młoda mama małej Melody chętnie pokazuje urywki z życia i dzieli się swoimi przemyśleniami, ku uciesze wiernych obserwatorów. Instagramowy profil blogerki śledzi obecnie niemal 400 tysięcy internautów, a ta liczba stale rośnie.

Czytaj także:

Anna Skura w koronkowym bikini. Słoneczny kadr z Bali trafił do sieci: "Jaka czekoladka"!
Anna Skura cieszy się niemałą sympatią fanów. Popularna blogerka opublikowała w mediach społecznościowych słoneczny kadr z plaży. Pozuje na nim w bikini, a jej opalenizna robi wrażenie. Wielu...

Anna Skura i jej homoseksualny przyjaciel "wzięli ślub". "Postanowiłam mu pomóc spełnić jego marzenie"
Anna Skura znana jest internautom jako właścicielka bloga i instagramowego profilu "What Anna Wears". Prywatnie kobieta jest żoną Marka Warmuza, z którym doczekała się już pierwszej pociechy. Teraz jednak do...

Oceń ten artykuł 27 75

Ogólna ocena Anna Skura odsłania ciało. Blogerka mówi szczerze o nagości i samoakceptacji. Zmysłowe kadry trafiły do sieci! [WIDEO] to: 26% / 100%, uzyskana z: 102 głosów.
Komentarze