Anna Skura pozuje z gigantycznym rekinem! Niesamowity kadr trafił do sieci: "Podziwiam! Ja bym się nie odważyła"

Anna Skura, która jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które zapiera dech. Autorka bloga What Anna Wears z okazji swoich 36. urodzin dostała - jak sama przyznaje - jeden z najpiękniejszych prezentów od natury. Na zdjęciu uchwycono moment jej kąpieli w towarzystwie gigantycznego rekina.

Anna Skura z rekinem

Anna Skura od lat inspiruje swoich fanów. Piękna 36-latka nie boi się nowych wyzwań i konsekwentnie dąży do realizacji własnych celów i spełnienia marzeń. Ostatnio w swoich mediach społecznościowych podzieliła się fotografią, na której uwieczniono jej kąpiel z 9-metrowym rekinem wielorybim. Jak sama przyznaje, to niezwykły prezent, a bliskie spotkanie z tym niesamowitym zwierzęciem z pewnością zapamięta do kończa życia.

Kiedy pojawiają się przeszkody zmień kierunek by osiągnąć cel. Nie zmieniaj decyzji, by się tam dostać. Czasami cel podróży nie jest najważniejszy, liczy się sama droga, to czego się na niej dowiadujesz i czego doświadczasz.
.
I choć wiem, jak ważną lekcją w moim życiu była ta droga, to jednak ten cel i spełnienie tego marzenia było czymś totalnie magicznym co ciężko opisać jest mi słowami. Pływanie z 9 metrowymi rekinami wielorybimi to jeden z piękniejszych prezentów od natury jaki kiedykolwiek dostałam. Dziękuje za takie „wybuchowe” 36-ste urodziny 

Fani reagują

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod publikacją pojawiło się wiele życzeń, jaki i komplementów. Nie zabrakło też słów zachwytu - w końcu niezwykle rzadko ktoś pokazuje w sieci z tak ekstremalnej formy spędzania wolnego czasu. Internauci byli zachwyceni, choć niektórzy przyznali wprost, że sami nie zdecydowaliby się na tego typu "atrakcje".

Kiedyś pęknę z tej „zazdrości”! Wow wow wow!! Niesamowite absolutnie!

Wow, podziwiam! Ja bym się nie odważyła, przyznaję.

Coś pięknego! Cudne zdjęcie

To jest niesamowite

Ale pięknie!

Mega!

To zdjęcie to totalna petarda, brawo za odwagę

Jak to niesamowicie wygląda!! Odważna dziewczyno!

O matko ale piękny!

Magia!

Kosmos!

Anna Skura - Instagram "What Anna Wears"

Anna Skura jest obecna w mediach od lat. Autorka popularnego bloga "What Anna Wears" i właścicielka marki modowej NUSA, którą mogliśmy również oglądać w programie "Agent - Gwiazdy", doskonale wie, jak rozpieścić swoich fanów.  Na jej Instagramie znajdziemy wiele relacji z codzienności. Młoda mama małej Melody chętnie pokazuje urywki z życia i dzieli się swoimi przemyśleniami, ku uciesze wiernych obserwatorów. Instagramowy profil blogerki śledzi obecnie niemal 400 tysięcy internautów, a ta liczba stale rośnie.

Czytaj także:

Anna Skura w koronkowym bikini. Słoneczny kadr z Bali trafił do sieci: "Jaka czekoladka"!
Anna Skura cieszy się niemałą sympatią fanów. Popularna blogerka opublikowała w mediach społecznościowych słoneczny kadr z plaży. Pozuje na nim w bikini, a jej opalenizna robi wrażenie. Wielu...

Anna Skura i jej homoseksualny przyjaciel "wzięli ślub". "Postanowiłam mu pomóc spełnić jego marzenie"
Anna Skura znana jest internautom jako właścicielka bloga i instagramowego profilu "What Anna Wears". Prywatnie kobieta jest żoną Marka Warmuza, z którym doczekała się już pierwszej pociechy. Teraz jednak do...

 

Oceń ten artykuł 5 3

Ogólna ocena Anna Skura pozuje z gigantycznym rekinem! Niesamowity kadr trafił do sieci: "Podziwiam! Ja bym się nie odważyła" to: 62% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze