Anna Skura topless. Gwiazda zasłania się jedynie dużym liściem!

Anna Skura opublikowała w sieci kolejną gorącą fotografię. Influencerka zapozowała topless, zasłaniając się jedynie dużym liściem! Internauci są zachwyceni!

Anna Skura w sieci

Anna Skura - właścicielka bloga „What Anna Wears” oraz intragramowego profilu o takiej samej nazwie. Influencerka systematycznie publikuje w sieci zdjęcia, dzieląc się ze swoimi fanami kadrami z prywatnego oraz zawodowego życia. Końcem ubiegłego roku, Skura poinformowała swoich fanów, że po 5 latach małżeństwa, ona i jej mąż zdecydowali się na rozwód.

Anna Skura topless!

Mimo trudnych chwil blogerka dalej rozwija swoją internetową karierę. Do jej wirtualnej galerii na Instagramie trafiają coraz to nowsze fotografie. Aktualnie influencerka przebywa na Bali, skąd rozpieszcza internautów gorącymi kadrami. Teraz do sieci trafiło zdjęcie, na którym Skura zapozowała topless, zasłaniając się jedynie dużym liściem!  

„Petarda”

Instagramowy profil kobiety obserwuje aktualnie ponad 390 tys. użytkowników, którzy ochoczo reagują na każdą jej publikację. Pod zmysłowym kadrem posypały się komentarze, a w nich niezliczona ilość komplementów!

Cudna Ania

Przepiękne zdjęcie

Bogini

Zjawiskowe zdjęcie

Petarda

Anna Skura pływa z gigantycznym rekinem! Niesamowity kadr trafił do sieci: "Podziwiam! Ja bym się nie odważyła"
Anna Skura, która jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które zapiera dech. Autorka bloga What Anna Wears z okazji swoich 36. urodzin...

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Anna Skura topless. Gwiazda zasłania się jedynie dużym liściem! to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze