Arkadiusz Jakubik pożegnał mamę. Aktor opowiedział o stracie. "Przychodzi w snach, w myślach"

Arkadiusz Jakubik pojawił się na tegorocznym festiwalu Pol'and'Rock jako jeden z gości Akademii Sztuk Przepięknych. Aktor opowiedział o kulisach swojej pracy, ale także zdradził smutną wiadomość ze swojego życia prywatnego. Artysta wyznał, że w grudniu zmarła jego mama i był to dla niego ogromny cios.

Arkadiusz Jakubik o śmierci mamy

Arkadiusz Jakubik to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Gwiazdor filmów Wojciecha Smarzowskiego był gościem Akademii Sztuk Przepięknych na tegorocznym festiwalu Pol'and'Rock. W trakcie wywiadu Arkadiusz Jakubik opowiadał o kulisach swojej pracy. Stwierdził, że najważniejszą kreacją filmową w jego dotychczasowej karierze była ta z "Domu złego". Aktor wyznał, że po zakończeniu zdjęć do tej produkcji wpadł z półroczną depresję.

Gdy opowiadał o przygotowaniu do tej wymagającej roli, na chwilę przerwał i zdecydował się podzielić smutną informacją ze swojego życia prywatnego. Dowiedzieliśmy się, że Arkadiusz Jakubik w grudniu pożegnał swoją mamę. Aktor nie ukrywał, że miał z nią bardzo bliską więź i ciężko znosi tę stratę.

Chciałem po prostu powiedzieć, bo mi się przypomniało, a już nie będę tego ukrywał ani chował. W grudniu umarła moja mama, która była bardzo blisko nas, była częścią naszej rodziny. Mieszkała 5 km ode mnie, bo ją sprowadziłem do Piaseczna pod Warszawą i strasznie mi jej do dziś brakuje

- wyznał

Arkadiusz Jakubik opowiedział, że utrata matki zbiegła się w czasie z końcowym etapem prac nad serialem "Klangor", co sprawiło, że ten okres był dla niego wyjątkowo trudny. Artysta wyznał, że nadal czuje obecność swojej mamy.

Wraca do mnie, przychodzi w snach, w myślach (...) To się nałożyło z końcówką zdjęć do serialu "Klangor". To był dla mnie trudny czas  

- powiedział

Arkadiusz Jakubik - kariera

Arkadiusz Jakubik urodził się 14 stycznia 1969 roku w Strzelcach Opolskich. W 1992 roku ukończył studia na wrocławskiej PWST. Ogromną popularność przyniosły mu role w filmach Wojciecha Smarzowskiego, takich jak "Wołyń", "Kler", "Drogówka", czy "Dom zły". Aktor realizuje się także jako wokalista w zespole "Dr Misio", który powstał z jego inicjatywy w 2008 roku. Prywatnie Arkadiusz Jakubik jest związany z Agnieszką Matysiak, z którą wspólnie wychowują dwóch synów: Jakuba i Jana.

Arkadiusz Jakubik nabawił się nietypowej kontuzji podczas zabawy z synami. Wszystko przez grę na konsoli
Arkadiusz Jakubik jest jednym z najbardziej cenionych aktorów w Polsce. Artysta od miesięcy zmaga się z osobliwą kontuzją łokcia. Ortopeda, który zajął się jego problemem, stwierdził, że jest to pierwszy przypadek "łokcia fifisty", który...

Oceń ten artykuł 0 0