Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Wszystkiemu "winne" wyniki oglądalności

Nowa edycja programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" za nami! Show wygrali: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Czy program doczeka się kontynuacji? Jeśli tak, to kiedy odcinki trafią do TV? Sprawdźcie, co już wiadomo!

„Taniec z gwiazdami” 2024. Kto wygrał 14. edycję?

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to obecnie jeden z najważniejszych programów rozrywkowych telewizji Polsat. Projekt powrócił na „szklane ekrany” z nowym, 14. sezonem po długiej przerwie. W tym czasie produkcja postanowiła „odświeżyć” format, skupiając się m.in. na doborze uczestników. Modyfikacji uległ także skład jury oraz dzień emisji.

14. edycję „TzG” wygrała para: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Drugie miejsce zajęła Roksana Węgiel (będąca w parze z Michałem Kassinem), a na najniższym stopniu podium stanęła Julia Kuczyńska, znana bardziej jako Maffashion (partnerował jej Michał Danilczuk).

„Taniec z gwiazdami 14” – uczestnicy

Zakończony w niedzielę 14. sezon obfitował w wiele zaskakujących momentów. Sporym echem w mediach odbił się udział Dagmary Kaźmierskiej, która w programie tańczyła z Marcinem Hakielem. Podczas trwania „Tańca z gwiazdami” pojawiły się bowiem nowe artykuły w sprawie mrocznej przeszłości uczestniczki show TTV pt.: „Królowe życia”.

Mroczne tajemnice Dagmary Kaźmierskiej: Co kryje przeszłość gwiazdy "Królowych życia"?
Dagmara Kaźmierska, znana szerszej publiczności jako charyzmatyczna gwiazda programu "Królowe życia", od dawna fascynuje i budzi kontrowersje. Jej obecność w mediach i na ekranach telewizorów jest niepodważalna, jednak niedawno...

Jak wszystko to wpłynęło na oglądalność „Tańca…”? Jak podają „Wirtualne media”, więcej osób śledziło zmagania par.

Kiedy „Taniec z gwiazdami 15”?

Według wspomnianego źródła oglądalność programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 14” znacznie wzrosła w porównaniu z poprzednią odsłoną:

14. edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oglądało na antenie Polsatu średnio 1,78 mln osób - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Program miał ponad 600 tys. widzów więcej niż 13. edycja widowiska nadawana w 2022 r. w inny dzień tygodnia.

Czy będzie nowy sezon „Tańca z gwiazdami”? Jeśli tak, to kiedy? Portal nieoficjalnie ustalił, iż osoby odpowiedzialne za produkcję polsatowskiego show mają szykować się do pracy nad kontynuacją projektu. Nowe odcinki trafiłyby do TV jesienią:

Jak nieoficjalnie dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, Polsat przymierza się, by jesienią tego roku pokazać zarówno kolejną edycję „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”, jak i nowy sezon „Twoja twarz brzmi znajomo”. To efekt świetnej oglądalności obu programów w obecnej ramówce.

"Taniec z gwiazdami". Krytyka w komentarzach. Widzowie mają zarzuty do produkcji
Wczorajszy finał "Tańca z gwiazdami" dostarczył widzom wiele emocji. W mediach społecznościowych trwa żywa dyskusja na temat ostatniego odcinka tego sezonu. Pojawiły się też komentarze, w których fani produkcji krytykują...

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Wszystkiemu "winne" wyniki oglądalności to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.