Dagmara Kaźmierska nabawiła się kontuzji podczas treningu do "Tańca z gwiazdami". "Mam pęknięte żebro"

Dagmara Kaźmierska jako uczestniczka nowej edycji programu: "Taniec z gwiazdami" wzbudza sporo emocji wśród widzów. Czy taneczna partnerka Marcina Hakiela pojawi się w nowym odcinku? W jednym z wywiadów wspomniała bowiem o kontuzji...

„Taniec z gwiazdami 14” 2024. Dagmara Kaźmierska przeszła do kolejnego odcinka. Kto odpadł z show?

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek nowej edycji programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Już sam jej udział w show wywołał spore zamieszanie w sieci, a w komentarzach nie zabrakło krytyki. W ostatnim odcinku bohaterka show TTV: „Królowe życia”, będąc w parze z Marcinem Hakielem, wykonała dwa układy taneczne. Za jeden z nich otrzymała jedynie 7 punktów, co jest jednym z najniższych wyników w historii projektu. Mimo to Kaźmierska i Hakiel – dzięki głosowaniu widzów – przeszli do kolejnego etapu. Kto odpadł z „TzG”? W nowym epizodzie, który widzowie Telewizji Polsat zobaczą w najbliższą niedzielę – 21 kwietnia – zabraknie duetu: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Werdykt nie do końca spodobał się fanom show, a więcej na ten temat pisaliśmy w artykule poniżej.

Dagmara Kaźmierska wciąż w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie w szoku! "Jakim cudem?"
Kto odpadł w nowym odcinku "Tańca z gwiazdami"? Wynik głosowania mocno zaskoczył niektórych widzów. Tuż po emisji show w Internecie pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy na temat wystąpienia Dagmary Kaźmierskiej.

O tańcu Dagmary Kaźmierskiej niepochlebnie wypowiedziała się członkini jury. Zdaniem Iwony Pavlović uczestniczka ma nieco lekceważący stosunek do tańca. Poproszona o komentarz w tej sprawie Dagmara wyznała, iż zupełnie tak nie jest. Wspomniała przy tym o kontuzji, z jaką się boryka. Okazuje się bowiem, że Kaźmierska ma pęknięte żebro!

Dagmara Kaźmierska i kontuzja. Zatańczy w nowym odcinku „Tańca z gwiazdami 14”?

Po niedzielnym odcinku „Tańca z gwiazdami” Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu serwisowi „Pomponik”. Odpowiadając na pytanie, poruszyła kwestię zdrowotną. Oprócz problemów z nogami, które towarzyszą jej od chwili wypadku, teraz taneczna partnerka Marcina Hakiela walczy także z bólem spowodowanym pękniętym żebrem:

Nie trafiła pani Iwonka, bo nie mam lekceważącego stosunku. Mało tego, od tygodnia mam pęknięte żebro i robię dobrą minę do złej gry. Poza tym pani Iwonka nie wie, jakim ja okupuje to bólem codziennym, bo ja nawet mam problemy z chodzeniem, a co dopiero z tańcem (…). Daję z siebie, co mogę, ale niestety ciało nie słucha głowy. Ja bym chciała dobrze. Ja wszystko w głowie pamiętam, co mam robić, ale ciało nie pracuje z głową. Nic na to nie zrobię.

Kaźmierska wspomniała, iż kontuzji doznała podczas treningu do „Tańca…”. Czy w takim wypadku pojawi się w nowym odcinku show? Portal „Plejada”, który także rozmawiał z Dagmarą, nawiązał do kłopotów ze zdrowiem. Wówczas uczestniczka „TzG 14” wspomniała o walce o „kryształową kulę”:

(…) Jeżeli coś ci się dzieje, nie dajesz rady, to musisz zrezygnować. To nie ma tak — boli brzuszek, boli główka. Tu nie ma wymówek. Tu każdy ma równe prawa. Boli cię coś, nie dajesz rady — lekarz decyduje tak, a nie inaczej — musisz odejść, a jeżeli nie, to musisz walczyć, ale nie płakać, nie oczekiwać jakiejś dyspensy — to nie ten program, drodzy państwo.

My życzymy dużo zdrowia!

Edzia znów komentuje. Dagmara Kaźmierska pod ostrzałem byłej przyjaciółki
Niedawno Edzia znana z "Królowych życia" krytykowała taneczne zmagania swojej byłej przyjaciółki w "Tańcu z gwiazdami". Po wczorajszym odcinku znów zabrała głos w sprawie Dagmary Kaźmierskiej.

Oceń ten artykuł 0 0