Dagmara Kaźmierska wciąż w "Tańcu z gwiazdami". Kto odpadł z show? Widzowie w szoku!

Kto odpadł w nowym odcinku "Tańca z gwiazdami"? Wynik głosowania mocno zaskoczył niektórych widzów. Tuż po emisji show w Internecie pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy na temat wystąpienia Dagmary Kaźmierskiej.

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 14”, odcinek w niedzielę 14.04.2024. Kto odpadł? Wyniki głosowania

Kto odpadł z „Tańca z gwiazdami”? W niedzielę – 14 kwietnia – widzowie telewizji Polsat poznali odpowiedź na to pytanie! Uczestnicy mogli sprawdzić się aż w dwóch tańcach. Jakie pary pozostały w walce o „kryształową kulę”? Na parkiecie swoimi umiejętnościami pochwalili się:

Jury w składzie: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda, a także Iwona Pavlović oceniło ich wstępy. Najmniej, bo tylko 7 punktów za jeden z występów, otrzymał duet: Kaźmierska i Hakiel. Na czele tabeli znaleźli się za to Roksana Węgiel i Michał Kassin, którzy zebrali same „dziesiątki”! Nieco inaczej głosowali widzowie, a wyniki ogłoszone przez prowadzących: Krzysztofa Ibisza i Paulinę Sykut-Jeżynę mocno zaskoczyły wielu odbiorców. Z „Tańca z gwiazdami” w nowym odcinku odpadli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Jak wynika z komentarzy pozostawianych w mediach społecznościowych, wśród fanów „TzG” wykrystalizowała się spora grupa osób twierdzących, że jest to bardzo niesprawiedliwy wynik.

Występy Dagmary Kaźmierskiej w nowym odcinku „Tańca z gwiazdami” pod lupą widzów

Zdaniem widzów programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” najsłabiej wypadła uczestniczka show TTV pt.: „Królowe życia”. Masa odpowiedzi pod postami nawiązującymi do werdyktu utrzymana jest w negatywnym tonie:

Dagmara z 7 pkt przeszła dalej. Przecież to jest śmiech na sali.

To, co się stało, jest absolutnym skandalem. Dagmara NIE UMIE tańczyć i rozumiem, że jest to program rozrywkowy, ale Krzysztof i Sara byli co tydzień wspaniali, zachwycający, każdy ich występ był magią. Na miejscu Dagmary sama bym zrezygnowała. Nie mam słów.

Jakim cudem Dagmara przy 7 punktach w drugim tańcu przechodzi do kolejnego odcinka????

Ten werdykt obniża jakość i ideę programu.

Aleksander Mackiewicz komentuje wynik głosowania w nowym odcinku „Dancing with the Stars 14”

Głos zabrał również Aleksander Mackiewicz: aktor, który tydzień wcześniej odpadł z show. W swojej wypowiedzi odniósł się do słów Macieja Musiała: ten wcześniej wyraził swoje zdanie na temat poprzedniego głosowania jury:

Zacytuję mojego szanownego kolegę: "NIESPRAWIEDLIWE FEST". Krzysiu i Sara tytani pracy. Pięknie tańczyli. Ogromne brawa. Szok.

Jego komentarz otrzymał wiele wirtualnych „serduszek”, będących wyrazem poparcia ze strony internautów. Jak myślicie, która para wygra 14. edycję „Tańca z gwiazdami”?

"Taniec z gwiazdami". Kto wygra 14. edycję? Jeden z jurorów komentuje
W "Tańcu z gwiazdami" emocje już sięgają zenitu, a przed nami jeszcze kilka odcinków tanecznego show. Kto wygra program? Tomasz Wygoda zabrał w tej sprawie głos.

Oceń ten artykuł 1 8

Ogólna ocena Dagmara Kaźmierska wciąż w "Tańcu z gwiazdami". Kto odpadł z show? Widzowie w szoku! to: 11% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.