"Taniec z gwiazdami". Kto wygra 14. edycję? Jeden z jurorów komentuje

W "Tańcu z gwiazdami" emocje już sięgają zenitu, a przed nami jeszcze kilka odcinków tanecznego show. Kto wygra program? Tomasz Wygoda zabrał w tej sprawie głos.

fot. AKPA
fot. AKPA

„Taniec z gwiazdami”. Kto wygra 14. edycję?

Dzisiaj wyemitowany zostanie 7. odcinek „Tańca z gwiazdami”. W programie pozostało już tylko sześć par. Poziom umiejętności prezentowanych na parkiecie wciąż rośnie. Dzisiaj celebryci i ich partnerzy będą mieli do zaprezentowania aż dwa nowe tańce. O Kryształową Kulę rywalizują nadal:

  • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka,
  • Roksana Węgiel i Michał Kassin,
  • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke,
  • Maciej Musiał i Daria Syta,
  • Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
  • Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk.

Kto wygra 14. edycję „Tańca z gwiazdami”. Tomasz Wygoda komentuje

Tomasz Wygoda, który w tym sezonie po raz pierwszy zasiadał w jury programu, udzielił wywiadu „Plejadzie”. W rozmowie padło pytanie o to, kto jego zdaniem może wygrać 14. edycję „Tańca z gwiazdami”. Ten podkreślił, że nie da się tego przewidzieć, a w ostatnim odcinku przekonaliśmy się, że dosłownie wszystko może się zdarzyć. Odpadli wtedy Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, którzy byli postrzegani jako faworyci do zwycięstwa. 

To, co stało się z Aleksem [Mackiewiczem – przyp. red.] w ostatnim odcinku świadczy o tym, że kolejność to sobie możemy ustawiać, a ona już jest mocno pozbawiona w ogóle jej zakorzenienia w rzeczywistości – powiedział.

Juror opowiedział jednak o kilku parach, które otrzymują bardzo wysokie noty od jury, a także cieszą się ogromnym uznaniem widzów. Wśród nich znalazła się między innymi Roksana Węgiel.

Jest Roxie, która na samym początku wydawała mi się taka posągowa, ładna, a szczególnie w ostatnim odcinku pokazała dojrzałość, pewność. To był taniec współczesny, ale z mocnymi elementami show. Pokazała pazur. Dwa odcinki wcześniej było tego zdecydowanie mniej. Widzę, że niektóre rzeczy jej bardziej leżą - w tych tańcach pokazuje swój potencjał - zobaczymy jak będzie dalej - mówił.

Tomasz Wygoda ocenił również Anitę Sokołowską oraz Macieja Musiała:

Anita Sokołowska jest bardzo charakterystyczna, dobra aktorsko i świetnie sobie radzi we wszystkich rzeczach, które trzeba zagrać. Maciej Musiał świetnie się pokazał w tańcu współczesnym. Maciek jest taką skromną osobą - czasami jest zgaszony. Mam nadzieję, że uruchomi też głowę, całe ciało, bo czasami tylko w pewnym odcinku pracuje. Może to też dlatego, że jest takim skromnym człowiekiem ogólnie w życiu.

Michał Kassin na archiwalnym nagraniu. Tak tańczył w wieku 10 lat. Co za talent! [WIDEO]
Michał Kassin opublikował na Instagramie nagranie, które podbiło serca internautów. Widać na nim, jak w wieku 10 lat tańczył po obejrzeniu odcinka "Tańca z gwiazdami". Nie zabrakło nawet akrobacji!

 

Oceń ten artykuł 11 14

Ogólna ocena "Taniec z gwiazdami". Kto wygra 14. edycję? Jeden z jurorów komentuje to: 44% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.