Dramatyczne wydarzenia w "Matyldzie". Nie przegap przedostatniego odcinka!

Serial "Matylda" zbliża się do wielkiego finału. Co twórcy przygotowali dla widzów w przedostatnim odcinku? Czy "Matylda" doczeka się drugiego sezonu?

fot. VOD/Matylda
fot. VOD/Matylda

Kiedy ostatni odcinek "Matyldy"?

"Matylda", serial, który podbił serca widzów TVP, zmierza ku swojemu finałowi. Już tylko jeden odcinek dzieli nas od zakończenia pierwszego sezonu, który zaskarbił sobie sympatię widzów od pierwszej emisji tej wiosny. Emocje sięgają zenitu, a przedostatni odcinek zapowiada kolejne zwroty akcji. Finał serialu zaplanowano na 26 maja 2024 r.

Serial "Matylda" – co wydarzy się w przedostatnim odcinku? Streszczenie

Robert Boden nie ustaje w poszukiwaniach swojej ukochanej, aż w końcu trafia na doktora Schellmana, którego postanawia zmusić do wyjawienia prawdy. W międzyczasie Matylda jest więziona w odległym miejscu, w specjalnie przygotowanej drewnianej klatce. Rubin zleca Żabińskiemu jej pilnowanie i sprowadza Kozaków Zachara, aby mu pomogli. Adam, ku irytacji Heleny, przyprowadza Izabellę i Urszulkę do dworu w Brzezinie. Młody Różański snuje plany wyjazdu do Warszawy lub Petersburga ze swoją ukochaną. Rubin dowiaduje się od Walka o ucieczce swojej żony i córki i natychmiast przybywa do Różańskich. Urszulka, widząc ojca, ucieka z pokoju. Izabella, mając na uwadze dobro córki, nie ma innego wyjścia, jak wrócić do męża.

Co z 2. sezonem "Matyldy"?

Wszystkich fanów serialu z pewnością zainteresuje pytanie o przyszłość "Matyldy". Ilona Łepkowska, koordynatorka zespołu scenariuszowego, w rozmowie z "SuperExpressem" zdradziła, że scenariusze do drugiego sezonu są już gotowe. Jednak realizacja kolejnych odcinków stoi pod znakiem zapytania ze względu na konieczność zdobycia funduszy na produkcję.


Maria Kowalska pokazała kulisy serialu "Matylda"
Serial "Matylda" cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Co tydzień miliony Polaków śledzą losy 17-letniej Bilińskiej, która próbuje odzyskać majątek rodziny i rozwikłać zagadkę zniknięcia swoich rodziców. Ostatnio Maria...

Oceń ten artykuł 0 0