Edyta Herbuś podkreśla sylwetkę w obcisłym body. Tancerka rozpala sieć! [FOTO]

Edyta Herbuś tanecznym krokiem podbija wirtualne serca publiczności. Zachwytom nie ma końca! Artystka nie przestaje zaskakiwać. Pozuje w czerwieni i podgrzewa atmosferę. Ten uśmiech mówi wszystko! "Boskie zdjęcia i boska Ty" - komentują fani.

Edyta Herbuś – Instagram

Edyta Herbuś podzieliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. Na Instagramie aktorki, znanej z produkcji m.in. takich jak: „Jak pokochałam gangstera”, „Pierwsza miłość”, „Tylko miłość”, „Samo życie”, „7 uczuć”, „Klan”, pojawiła się seria wyjątkowych fotografii. Artystka chętnie dzieli się swoją miłością do przyrody, sztuki i tańca. Za pośrednictwem sieci opowiada o swojej codzienności, pokazuje, jak spędza wolny czas i realizuje zawodowe projekty.

Publikowane przez nią treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internetowej publiczności. Na samym Instagramie śledzi ją już 248 tys. osób. Celebrytka przyciąga do siebie talentem, charyzmą i pozytywną energią. Pozostaje w stałym kontakcie z fanami i dba o to, aby relacje i posty pojawiały się na jej profilu regularnie.

Edyta Herbuś - taniec

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W tanecznym show gwiazda partnerowała aktorom: Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. W 2008 roku wygrała drugi Konkurs Tańca Eurowizji.

Teraz staje przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Widzowie będą mogli zobaczyć ją w nowej roli na planie programu „You Can Dance – Nowa generacja”. Gospodyni tanecznego show przyznaje:

Uwielbiam nasze roztańczone dzieciaki. Mogę pracować przy „You Can Dance” godzinami, a i tak, w każdej wolnej chwili, moje ciało nie przestaje się ruszać… To jest proces nie do zatrzymania.

Edyta Herbuś i „Kleks Academy”

Jeszcze jakiś czas temu podzieliła się informacją ws. „Kleks Academy” / „Akademia Pana Kleksa”. W nowej odsłonie kultowej opowieści będzie odpowiadać za choreografię. Nad filmem pracują: reżyser Maciej Kawulski oraz producent Tomasz Wardyn.

Stworzyliśmy zupełnie nową historię na motywach powieści Brzechwy. To swoista koedukacyjna przystań i podróż w głąb własnej wyobraźni, w którą zabierzemy najmłodszych widzów. Wzięliśmy z literatury te elementy, które są wciąż aktualne i uniwersalne.

To dzieci zadecydują, czym będzie dla nich Kleks, bo my swojego już mieliśmy, ale po cichu wierzę, że ta postać się po prostu nie starzeje i że ciągle chce się z nią spędzać czas. Może dzięki kilku innowacyjnym pomysłom dzieciaki będą miały szanse być bliżej tej postaci i spędzać z nią więcej czasu na co dzień – podaje za Kawulskim filmweb.pl.

Podkreśla się, że Kleks Academy ma skupiać w sobie także uniwersum tajemniczego, bajkowego świata.

Za rozmaite układy taneczne odpowiadać będzie z kolei Edyta Herbuś.

Dzień dobry. Zaczynamy nowy tydzień, a wraz z nim kolejny etap prób choreograficznych do @kleks_academy. Przyjdzie taki moment kochani, że i WAS nauczę tych magicznych ruchów, które przenoszą bohaterów do innego wymiaru… Kto wie, co z tego wyniknie, kiedy tę choreografię zatańczy cała Polska ? Ktoś jest chętny na taką przygodę? – pisała swego czasu artystka.

Edyta Herbuś zachwyca w czerwieni!

Teraz gwiazda zaprezentowała fanom serię pięciu ujęć, na których pozuje w czerwonej, dopasowanej stylizacji. Z rozwianymi włosami, z uśmiechem na twarzy i pełnym pasji wzrokiem – podbija sieć. 41-latka zachwyca w tanecznych pozach, a fani nie szczędzą komplementów. Całości dopełnia także beżowa narzutka.

Wydaje się, że autorkami wyjątkowej sesji są @patriceartist oraz @zaneta.niznikowska.photography.

Edyta Herbuś uczy, jak cieszyć się z małych rzeczy, a w sekcji komentarzy sypią się komplementy:

Petarda;
Jaka piękna;
Boskie zdjęcia i boska Ty;
Czasem jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów. Niech mówi!;
Śliczna;
Piękne słowa, cudowne zdjęcia!

Kolejne zdjęcia po przesunięciu.

Edyta Herbuś odsłania pośladki w bikini. Artystka rozpala sieć! "Świetnie wyglądasz" [FOTO]
Edyta Herbuś opublikowała kilka zdjęć ze słonecznego wyjazdu do Kalifornii. Tak pozdrawia z gorących wakacji! Pocztówki z malowniczej okolicy zachwyciły obserwatorów tancerki. Aktorka prezentuje się w dwuczęściowym stroju kąpielowym, dzieli się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze