Fagata na wakacjach. Infleuncerka rozpala zmysły internautów. "Wyglądasz jak bogini" [FOTO]

Fagata jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek. Gwiazda mediów społecznościowych wielokrotnie zachwycała swoich fanów. Teraz podkręciła atmosferę, gdy wrzuciła migawkę w czarnej sukni!

Fagata – kim jest influencerka?

O Fagacie zrobiło się głośno w 2020 roku za sprawą jej związku z założycielem Teamu X, Stuartem Burtonem. Kilka tygodni później ich relacja zakończyła się w niezbyt przyjemnej atmosferze, a Agata Fąk – bo tak naprawdę nazywa się youtuberka – postawiła na rozwijanie kariery w sieci na własną rękę. Jakiś czas temu influencerka przegrała swoją walkę na gali High League. Jej rywalką była inna youtuberka – Lexy Chaplin.

Dziś Fagata cieszy się niesłabnącą popularnością w sieci. Gwiazda Internetu aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wiernymi fanami. Jej kanał w serwisie YouTube śledzi ponad 281 tys. osób. Większym zainteresowaniem cieszy się internetowa biblioteka zdjęć influencerki, która zgromadziła ponad 1,1 mln obserwujących.

Fagata w czarnej sukni. "Księżniczka"

Po intensywnych miesiącach pracy Fagata zdecydowała się na egzotyczne wakacje w Dominikanie. Towarzyszką jej podróży została... Lexy Chaplin, z którą niedawno zmierzyła się w oktagonie! Obie panie szeroko relacjonują swój wspólny wyjazd w mediach społecznościowych. Widać, że wypoczynek im służy. Ostatnio Agata Fąk podkręciła wyobraźnię internautów, bowiem zamieściła na Instagramie zdjęcie w czarnej sukni. Wakacyjna migawka szybko wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów:

W czarnym Ci najlepiej

Piękna Agatka

Księżniczka

Wyglądasz jak bogini

Mega pasuje Ci ten styl

– piszą fani.

Zgadzacie się z nimi?

Wersow i Friz okazują sobie miłość na wakacjach. Tak wypoczywają na Hawajach [FOTO]
Weronika Sowa i Karol Wiśniewski wraz z pozostałymi członkami Ekipy polecieli na Hawaje. Wszystko z okazji zakończenia 3. sezonu. Na Instagramie nie zabrakło mnóstwa zdjęć z wyjazdu, w tym wspólnej i...

Oceń ten artykuł 0 1