Była przyjaciółka Stuu miażdży jego byłą dziewczynę: "Po prostu przyznaj się"

Sukanek zdecydowała się ponownie zabrać głos w sprawie afery "Pandora Gate". Celebrytka skrytykowała Fagatę i zarzuciła jej kłamstwo. "Bardzo nieładnie tak kłamać" - napisała w social mediach.

Fagata reaguje na film Sylwestra Wardęgi

We wtorek w serwisie YouTube pojawił się mocny film Sylwestra Wardęgi. Trwający prawie pół godziny materiał odsłonił mroczne sekrety niegdyś najpopularniejszych polskich twórców. Dowody przedstawione w filmie "Pandora Gate" sugerują, że Stuart "Stuu" Burton, Marcin Dubiel i Michał "Boxdel" Baron mieli pisać i umawiać się z dziewczynami poniżej 15. roku życia, co w Polsce jest przestępstwem. Wardęga skierował także zarzuty wobec Agaty "Fagaty" Fąk. Była partnerka Stuu miała podobno wiedzieć o jego niestosownym zachowaniu, jednak nie zdecydowała się zawiadomić o tym policji.

Influencerka postanowiła odnieść się do zarzutów ze strony Sylwestra na swoim Instagramie. Agata twierdzi, że o kontrowersjach dotyczących Stuarta dowiedziała się dopiero od "Sukanek", która napisała do niej po rozstaniu z youtuberem. Justyna w pewnym momencie miała odciąć się od Fagaty i samodzielnie pójść na policję, jednak nie miała wtedy żadnych dowodów.

Stwierdziłam, że jeśli policja nie jest w to zaangażowana, to ja nie jestem strażnikiem Internetu, żeby się w to angażować. Zresztą nie wiedziałam nic. Ja nie miałam pojęcia o tych screenach i wiadomościach, które były umieszczone w filmiku Sylwka. Widzę je pierwszy raz, to wam przysięgam [...]. Bardzo was przepraszam. Gdybym wiedziała, to zgłosiłabym to organom odpowiednim

– zwróciła się do fanów.

Fagata odpowiada na zarzuty Sylwestra Wardęgi, fot. Instagram/@fagataaa

Sukanek zarzuca Fagacie kłamstwo

Na reakcję ze strony Justyny Suchanek nie trzeba było czekać długo. Youtuberka opublikowała w mediach społecznościowych dwa zrzuty ekranu mające wskazywać, jakoby Agata Fąk miała wiedzę o zachowaniu Stuu, gdy byli jeszcze parą.

Bardzo nieładnie tak kłamać, Agata. Odezwałam się o ciebie po zerwaniu, bo płakałaś, czemu cię nie ostrzegałam, a wcześniej śmiałaś się ze mnie i moich problemów psychicznych. Ja nie jestem bez serca, więc widziałam w tobie siebie i chciałam ci pomóc wyjść z tej toksycznej relacji, ale później okazało się, że wszystko, co ci mówiłam, ty przekazywałaś mu. Przestań kłamać Agata, już jest na to za późno. Po prostu przyznaj się i powiedz, jak było naprawdę

– napisała.

Fagata pod koniec 2019 roku została przedstawiona jako ówczesna dziewczyna Stuarta Burtona. Po kilku miesiącach influencerka rozstała się z nim, co odbiło się szerokim echem w sieci.

Była przyjaciółka Stuu miażdży jego byłą dziewczynę: "Po prostu przyznaj się"

Sukanek oskarża Fagatę o kłamstwo, fot. Instagram/@sukanek

Była przyjaciółka Stuu miażdży jego byłą dziewczynę: "Po prostu przyznaj się"

Sukanek oskarża Fagatę o kłamstwo, fot. Instagram/@sukanek

Oceń ten artykuł 4 3

Ogólna ocena Była przyjaciółka Stuu miażdży jego byłą dziewczynę: "Po prostu przyznaj się" to: 57% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.