Finał "Love Island 9". Jarek i Zuza zajęli pierwsze miejsce! Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Finał "Love Island 9" był pełen emocji! Ostatni odcinek przyniósł odpowiedź na pytanie: kto wygrał? Pierwsze miejsce zajął duet: Zuza i Jarek. Sprawdźcie, co się wydarzyło na zakończenie show!

Finał „Love Island 9”, 14.04.2024. Ostatni odcinek show. Kto wygrał? Która para? Wyniki głosowania

Kto wygrał program: „Love Island. Wyspa miłości 9”? W niedzielę – 14 kwietnia – TV4 pokazała finał randkowego show! Ostatni odcinek upłynął pod znakiem wielkich emocji. Prowadząca – Karolina Gilon – ogłosiła wyniki głosowania widzów. Ci wcześniej, używając specjalnej aplikacji, wybierali, która para – ich zdaniem – powinna otrzymać główną nagrodę: czek na sto tysięcy złotych! O wygraną walczyły trzy duety:

  • Zuza i Jarek,
  • Asia i Rafał,
  • Patrycja i Robert.

Kto zajął pierwsze miejsce w „Love Island 9”? Decyzją odbiorców show wygrali Jarek i Zuza. Na drugim miejscu znaleźli się Patrycja i Robert, a na trzecim: Rafał i Asia.

Zuza i Jarek z „Love Island 9” wygrali program

Uczestnicy „Love Island 9” od samego początku dostarczali widzom wielu wrażeń. Nowe odcinki można było oglądać w telewizyjnej „Czwórce” od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:00. Powtórki były dostępne online – na platformie polsatboxgo.pl. Kończący się właśnie sezon zapisał się na kartach historii telewizyjnego projektu jako ten, w którym było sporo „mącenia”. Jednym z ważniejszych momentów było wykluczenie z dalszej rozgrywki Nicole oraz Mateusza – Islanderzy ci złamali bowiem regulamin, pozostając w kontakcie bezpośrednio przed wejściem do willi. Wiele krytycznych komentarzy napłynęło również w stronę Dana i Adriana; wszystko za sprawą ich zachowania pokazanego w epizodach.

Robert z "Love Island" "podpadł" widzom! Wszystko przez jego udział w innym randkowym programie
No to się porobiło! Robert z "Love Island 9" został "rozpracowany" przez widzów śledzących nowe odcinki programu. Okazało się, że mężczyzna wcześniej brał udział w innym reality show. Nie wszystkim to się...

Ostatni odcinek „Love Island 9” w TV i online. Co się wydarzyło?

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku „Love Island 9”? Prowadząca – Karolina Gilon – po raz ostatni w tej edycji powitała uczestników w „kręgu ognia”. Gospodyni show pytała ich m.in. o ich odczucia, a także plany na przyszłość. Następnie nadszedł czas na ogłoszenie trzeciego miejsca. Najniższe miejsce na podium przypadło w udziale Asi i Robertowi. W kulminacyjnym momencie gratulacje z okazji zajęcia pierwszego miejsca Gilon skierowała w stronę Zuzanny i Jarosława. Zwycięska para nie kryła przy tym emocji!

9. sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości” należy już do historii, Której parze kibicowaliście najbardziej?

Nicole i Mateusz z "LI 9" okłamali wszystkich! Za złamanie regulaminu musieli pożegnać się z show. "Żenada roku"
Uczestnicy programu: "Love Island. Wyspa miłości" sprawiają, że temperatura w show rośnie z odcinka na odcinek! Nicole i Mateusz to para, która złamała regulamin i musiała pożegnać się z projektem. Jak na taki obrót spraw...

Oceń ten artykuł 13 2

Ogólna ocena Finał "Love Island 9". Jarek i Zuza zajęli pierwsze miejsce! Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? to: 86% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.