Gwiazda TVP poinformowała o chorobie. "Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze"

W wakacje gwiazda programu "Pytanie na śniadanie" podzieliła się radosną nowiną. Małgorzata Tomaszewska, bo właśnie o niej mowa, wyznała, że jest w ciąży! Prezenterka aktywnie działa na Instagramie, gdzie tym razem poinformowała o problemach zdrowotnych. Okazało się, że gospodyni show mierzy się z chorobą o charakterystycznych objawach.

Małgorzata Tomaszewska i ciąża

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Prezenterka programu: „Pytanie na śniadanie” radosną nowiną podzieliła się w sierpniu br., publikując zdjęcia, na którym krągłości były już widoczne.

Dziennikarka, która ma już syna – Enzo – niedawno wyjawiła również, że druga pociecha to dziewczynka. „Zdradziła” to, zamieszczając fotografie z charakterystycznym, różowym motywem.

Marzenia się spełniają. Czekamy, Maleńka – dodała w opisie.

Małgorzata Tomaszewska aktywnie działa na Instagramie, gdzie opowiada o „blaskach i cieniach” ciąży. Okazało się, że teraz gwiazda TVP zmaga się z chorobą. Przechodzi właśnie ospę wietrzną.

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie

Na nagraniu opublikowanym na Instagramie Tomaszewska opowiedziała o problemach zdrowotnych.

Dzień dobry kochani. Ja dziś w nastroju mocno słabym, bo mam ospę wietrzną. Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze, ale tym razem jest to ospa. Na szczęście jesteśmy daleko po 20. tygodniu, podobno do 20. jest najbardziej niebezpieczna. Tygodnia ciąży oczywiście. No więc mam nadzieję, że jakoś obędzie się bez komplikacji. Już oczywiście mam krostki (…). Leczę się.

Współprowadząca „Pytanie na śniadanie” zaapelowała do internautów o ostrożność, pokazując krostki, które już pojawiły się na jej ciele. Poleciła także sprawdzenie historii chorowania i szczepień właśnie pod kątem ospy wietrznej:

(…) Uważajcie, bo podobno ospa panuje i jest jej bardzo dużo. Uważajcie.

Życzymy dużo zdrowia!

Fot. InstaStory @malgorzata_tomaszewska

Gwiazda TVP poinformowała o chorobie. "Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze"Fot. InstaStory @malgorzata_tomaszewska

Co dla córki szykuje Małgorzata Tomaszewska? Pochwaliła się swoim projektem w mediach
Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. W mediach społecznościowych kobieta dzieli się swoimi ciążowymi przeżyciami, a teraz pokazała fanom coś specjalnego. Chodzi o tajemniczy projekt, który...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Gwiazda TVP poinformowała o chorobie. "Nie wiem, co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.