Izabela Janachowska planuje wrócić do "Tańca z gwiazdami"? Udzieliła odpowiedzi

Izabela Janachowska pełniła rolę współprowadzącej 12. i 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Potem jednak zrezygnowała z tej funkcji. Czy w kolejnym sezonie planuje wrócić do show?

Izabela Janachowska opuściła „Taniec z gwiazdami”

W 2021 roku Izabela Janachowska dołączyła do Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza, aby wspólnie z nimi prowadzić „Taniec z gwiazdami”. Rolę współprowadzącej pełniła podczas 12. i 13. edycji show. W 2024 roku wydała oświadczenie, w którym poinformowała fanów, że niestety nie jest w stanie kontynuować tej przygody.

Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do Was z nowymi projektami.

Izabela Janachowska o „Tańcu z gwiazdami”

Celebrytka porozmawiała ostatnio z dziennikarką portalu Jastrząb Post. W rozmowie padło pytanie o to, czy Janachowska chciałaby wrócić kiedyś do programu i znów zostać współprowadzącą. Izabela wyjaśniła, że podczas ostatniej edycji nie miała jeszcze przestrzeni na prowadzenie rozrywkowego formatu.

Zobaczę. W tym momencie nie miałam w sobie przestrzeni na tak rozrywkowy, wesoły program, oglądany przez tyle osób. Zobaczymy, jak będzie w kolejnej edycji.

Janachowska zapowiedziała, że powoli wraca do normalnego trybu pracy i rozpoczęła już działania przy nowych programach. Być może w przyszłości pojawi się w niej takie poczucie, że jest już gotowa, aby ponownie wcielić się w rolę współprowadzącej „Taniec z gwiazdami”.

Powoli wracam do różnych obowiązków. Pracujemy nad nowymi programami, więc może ten „Taniec…” też dam radę poprowadzić. Ale daję sobie ten czas i spokój.

Jak poczuję, że mogę, to wrócę – podsumowała.

Oceń ten artykuł 0 0