hity na MAXXa
hity na MAXXa

Jann w nowym, poruszającym utworze "Need a break"

Jann zdobył serca fanów po udziale w preselekcjach do Eurowizji. Jego "Gladiator" cieszył się ogromną popularnością, a sam artysta zaczął zyskiwać coraz to więcej fanów. Ostatnio wystąpił na festiwalu w Sopocie. 2 czerwca udostępnił w sieci swój najnowszy utwór pt. "Need a break". Posłuchajcie!

Jann – kariera

Jan Rozmanowski, bo właśnie to imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem "Jann", urodził się w 1999 roku w Lublinie. W wieku 12 lat zaśpiewał w Operze Narodowej. Swój głos szkolił w Wielkiej Brytanii: najpierw w Flynn Performing Arts w Newry, a później podjął studia z wokalistyki na prestiżowej uczelni BIMM w Londynie. Dysponuje wyróżniającym się i jednocześnie rzadko spotykanym typem głosu – kontratenorem. Ogromne wsparcie i zaangażowanie fanów towarzyszyło mu przez całą drogę w preselekcjach do Eurowizji. Nie zwyciężył, jednak zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności, co było dla niego ogromnym sukcesem i otwarciem drzwi do rozwijającej się kariery. Jego trasa koncertowa "Gladiator Tour" wyprzedała się niemal natychmiast. Jann wystąpił ostatnio na Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie, gdzie zaśpiewał utwór "LOOKATME".

Jann – "Need a break"

Jann nie przestaje tworzyć muzyki i rozwijać swojej artystycznej strony. 2 lutego o północy na YouTubie ukazał się jego najnowszy utwór pt. "Need a break". Ma zdecydowanie wolniejsze tempo od "Gladiatora" czy "LOOKATME" – to ballada ze sporą dawką emocji. Artysta śpiewa w niej o miłości, wspomnieniach i bólu. Sam tytuł w tłumaczeniu oznacza "Muszę odpocząć". Tekst jest niezwykle poruszający. Oto jego fragment:

Czy nie zapomnisz mnie teraz
Tylko na godzinę lub dwie
Nie chcę tego obrazu siebie
Wypalonego w twojej pamięci

Eurowizja. Jann jednak reprezentantem Polski. Dostał "drugą szansę"
Fani Eurowizji wybrali reprezentanta Polski w konkursie OGAE Second Chance Contest. Zwycięzcą został Jann, który w tegorocznych preselekcjach "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję" zajął drugie miejsce. Czy teraz uda mu się...

Oceń ten artykuł 39 5

Ogólna ocena Jann w nowym, poruszającym utworze "Need a break" to: 88% / 100%, uzyskana z: 44 głosów.