Klaudia El Dursi pokazuje ciążowy brzuszek. Opublikowała także zdjęcie USG! [ZDJĘCIA]

Klaudia El Dursi opublikowała poruszające ujęcia. Modelka prezentuje ciążowe krągłości oraz zdjęcie USG. Swoją publikację opatrzyła poruszającymi wpisami. "Moje szczęście" - tłumaczy. Fotografie nie pojawiły się w jej relacji przypadkowo... Zdjęcia poniżej.

"Mój przyjaciel, moje wsparcie, moja Miłość"

Prowadząca popularne reality show „Hotel Paradise” z całą rodziną spędza czas w słonecznej Panamie, a tym samym na planie zdjęciowym do kolejnej edycji programu. Klaudia El Dursi wyprowadziła się na kilka miesięcy z Polski, a przy wyjeździe towarzyszą jej także partner oraz synowie. Prezenterka regularnie ujawnia kulisy swojego codziennego życia tysiące kilometrów od domu. Poczynania modelki w Ameryce Środkowej z wypiekami na twarzy śledzi 792 tys. obserwujących. Klaudia El Dursi pokazuje, jak wyglądają jej przygotowania przed wyjściem przed kamery, ale również treningi, posiłki, szkolne lekcje i domowe obowiązki w rodzinnym gronie.

Klaudia El Dursi odsłania ciążowy brzuszek

Tym razem w jej relacji pojawiły się ujęcia, których, wydaje się, nie spodziewał się nikt. Jeszcze do niedawna w wirtualnej galerii zdjęć celebrytki znalazły się gorące fotografie w bikini odsłaniającym smukłą figurę El Dursi. Na Insta Stories z kolei ujęcie prosto z wanny z brzuszkiem. Nie zabrakło także ciążowego zdjęcia USG. Kadry pochodzą jednak z 2009 roku, a chwile sprzed lat prowadząca wspomina w związku z urodzinami swojej starszej pociechy, nastoletniego Dawida. Jak sama przyznaje, razem z synem w pierwszych dniach uczyli się siebie, a ten dał jej poczucie sensu.

Moje szczęście. I choć bywały chwile, że było ciężko, to czułam się spełniona, szczęśliwa i dumna. Mój przyjaciel, moje wsparcie, moja Miłość. Wszystkiego Najlepszego Synku – czytamy.

fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi pokazuje ciążowy brzuszek. Opublikowała także zdjęcie USG! [ZDJĘCIA]

fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi o swoim stanie zdrowia: "niemalże się przewróciłam"
Prowadząca popularny "Hotel Paradise" opowiedziała w relacji na Instagramie o tym, jak się czuje. Wyjaśnia, że jakiś czas temu postanowiła codziennie biegać, jednak na ten moment nie pozwala jej na to stan zdrowia. "Ja po prostu nie...

Klaudia El Dursi w samym ręczniku! Jak wyglądają kulisy nowego Hotelu Paradise? [ZDJĘCIA]
Prezenterka publikuje na swoim profilu w mediach społecznościowych relacje, które ukazują, jak wyglądają jej przygotwania na plan popularnego reality-show. I choć czasem nie ma czasu na dłuższe "pogaduchy" - "Trochę nam się godziny...

Oceń ten artykuł 0 17
Komentarze